Dlaczego nie moge dołączyć?

Siema mam problem nie moge dołączyć w gothicu do tey gildi laresa bo pokazuje sie ze min poziom 5 dobra poszedłem nabiłem ten poziom 5 ale cały czas mi sie to samo pokazuje!! co robić?? bug czy co??

W jakiej części??

jedynce

Musisz zajść do niego gdy będziesz miął list od Iana - tego z kopali (test Starego Obozu)

dobra już se poradziłem a wiesz może skąd można wziąć dużo rudy?? bo mam 600 coś a 1000coś kosztuje ciężka zbroja.

Pokradaj ziomków i np. zbieraj takie rzeczy jak patelnie itd. i potem to sprzedaj. Zbieraj skóry ze zwierzyny to jest dużo warte - chyba najbardziej. I w mig zdobędziesz tą rudę.

tey ale suchar mam misje teraz co musze udać sie do starej kopalni po to coś z pełzaczy ale jak tam zachodze ona jest zamknięta!! co mam zrobić??

Do gry jest zapewne jest dołączony poradnik :stuck_out_tongue:

W taki sposób chcesz przejść Gothic’a ??

Psujesz sobie całą zabawę :lol:

doczytałem sie że musze użyć kołowrotu (faktycznie bawiłem sie i jest on inaczej ułożony :mrgreen: ) ale kiedy chce go przekręcić nic sie nie dzieje!! pochodze do niego klikam on sie ustawia przed tą rączką cisne do przodu strzałke w góre enter i nic!! jak mam to przekręcić??

Specjalnie dla Ciebie ściągnąłem najlepszych speców od wyszukiwania rzeczy zagubionych i znalazłem coś co mam nadzieję, że pomoże :smiley:

:arrow: Klikasz na własne ryzyko!

Czytalem już ale chodzi mi o to jak użyć tego kołowrotu!! o to mi chodzi bo doczytałem sie ze to on podnosi brame

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 0:29

dobra są tam 2 jeden taki mały w namiocie jego kręce ale nic i obok taki duży jego nie moge przekręcić jak go moge??