Dlaczego nie mogę nic pobierać?

Mam właśnie taki problem, co w temacie, czyli nie mogę pobierać rzadnych rzeczy ze strony http://www.megaupload.com.

Zawsze tylko pojawia mi się tylko taka informacja:

All download slots (1500) assigned to your country (Poland) are in use. Please try again later.

PS. Z anglika nie jestem za dobry i nie bardzo wiem o co chodzi, i co zrobić abym mógł cokolwiek stamtąd ściągnąć?

Wszystkie sloty (można tłumaczyć to na źródła, wolne miejsca) przyporządkowane do Twojego kraju (Polski) są w użytku. Spróbuj później.

Ale ja wielkorotnie już próbowałem i zawsze nie można :cry:

Też tak mam. Jak się wykupi konto premium to się nie stoi w kolejkach. I tyle. :slight_smile:

kamil_b17

Musisz czekać, innej rady nie ma

No rzeczywiście, kilka razy odświeżyłem stronke i odczekuję kilka sekund, po czym klikam i przechodzi mi na stronkę o następującej treści:

No to nie pozostaje Ci nic innego jak wykupić konto premium jeśli CI zależy na czasie

kamil_b17 > jeśli korzystasz z serwera proxy, to zmień ustawienia przeglądarki na połączenie bezpośrednie.

Gdy mam włączone proxy, to nigdy nie mogę nic pobrać. Przy połączeniu bezpośrednim nigdy nie czekałem dłużej niż 60 sekund.

nie bardzo wiem, czy używam serwera proxy czy też nie dlatego mam pytanie --> jak to sprawdzić, i czy jeśli będę korzystał --> jak to zmienić ?

W opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Zazwyczaj Narzędzia -> Opcje…

i tam szukasz.

ew. możesz mieć program tylu HideIP czy np. Steganos.