Dlaczego nie mogę nic pobierać?

(system) #1

Mam właśnie taki problem, co w temacie, czyli nie mogę pobierać rzadnych rzeczy ze strony http://www.megaupload.com.

Zawsze tylko pojawia mi się tylko taka informacja:

All download slots (1500) assigned to your country (Poland) are in use. Please try again later.

PS. Z anglika nie jestem za dobry i nie bardzo wiem o co chodzi, i co zrobić abym mógł cokolwiek stamtąd ściągnąć?

(boczi) #2

Wszystkie sloty (można tłumaczyć to na źródła, wolne miejsca) przyporządkowane do Twojego kraju (Polski) są w użytku. Spróbuj później.

(system) #3

Ale ja wielkorotnie już próbowałem i zawsze nie można :cry:

(boczi) #4

Też tak mam. Jak się wykupi konto premium to się nie stoi w kolejkach. I tyle. :slight_smile:

(iGreq) #5

kamil_b17

Musisz czekać, innej rady nie ma

(system) #6

No rzeczywiście, kilka razy odświeżyłem stronke i odczekuję kilka sekund, po czym klikam i przechodzi mi na stronkę o następującej treści:

(Great Sniper) #7

No to nie pozostaje Ci nic innego jak wykupić konto premium jeśli CI zależy na czasie

(W32 Sasser) #8

kamil_b17 > jeśli korzystasz z serwera proxy, to zmień ustawienia przeglądarki na połączenie bezpośrednie.

Gdy mam włączone proxy, to nigdy nie mogę nic pobrać. Przy połączeniu bezpośrednim nigdy nie czekałem dłużej niż 60 sekund.

(system) #9

nie bardzo wiem, czy używam serwera proxy czy też nie dlatego mam pytanie --> jak to sprawdzić, i czy jeśli będę korzystał --> jak to zmienić ?

(boczi) #10

W opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

Zazwyczaj Narzędzia -> Opcje..

i tam szukasz.

ew. możesz mieć program tylu HideIP czy np. Steganos.