Dlaczego nie przyszło potwierdzenie z "Polowań"?

Tydzień temu o 12 wziąłem udział w polowaniu. Wypełniłem i wysłałem. Jednak do tej pory nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, że otrzymam licencje. Zastanawiam się czy to błąd systemu czy ja źle wypełniłem nazwę maila. Wysłałem już nawet meila na adres redakcja@dobreprogramy.pl z zapytaniem dlaczego nie przyszło potwierdzenie ale cisza do tej pory.

I tu pytane do jakiegoś admina: na jaki email mam wysłac zapytanie o tą licencję? Jeśli źle wypełniłem nazwę meila mogę podac resztę danych oraz IP z jakiego wypełniałem.

Dziękuje. :slight_smile:

wlasnie mialem zakladac temat o tym

tez nie dostalem jeszcze licencji …

On nie napisał, że nie dostał licencji. On nie dostał potwierdzenie, że ją otrzyma… Czytanie ze zrozumieniem się kłania… Po za tym jakbyś przeczytał swoje potwierdzenie to byś wiedział, że licencja ma być wysłana w ciągu 14 dni.

Zapewne Ty wypełniłeś źle adres e-mail (2-krotnie :roll: ). Jeżeli wysłełeś już maila do redakcji to poczekaj na odpowiedź…

No bardzo możliwe. A oni w ogóle odpowiadają z tego maila?

Nom pewnie tak… A kiedy wysłałeś tego maila, że sie tak niecierpliwisz??

6 dni temu :expressionless:

A ile razy polowałeś na ten program, tzn ile wysłałeś zgłoszeń ??

Bo jeżeli kilka to masz sprawę jasną, żadnego potwierdzenia, ani tym bardziej licencji nie dostaniesz

14 dni roboczych czyli gdzieś do końca maja :slight_smile:

1 raz

Coś tu napisałem, ale skasowałem. Brak mi słów…

Widzicie jak to jest jak admin ma pomóc userowi to ■■■■ ale jak user pomyli się o literkę w temacie to odrazu ostrzezenia, że do kosza (jako przykład).

Dzięki wszystkich KTÓRZY PRÓBOWALI POMÓC. Można zamknąc mam gdzieś tą licencje.

dobra a dostal ktos w ogole ta licencje aszampo ? :expressionless:

Coś Ty taki nerwowy?? 14 dni roboczych minełą?? Poczekaj a jak minie termin 14 dni roboczych to wtedy się martw…