Dlaczego Nokia 6310i jest taka droga?

pogratulowac sprzedającemu dobrego samopoczucia, braku wyobraźni…

wy sie po prostu nie znacie. nie mieliście (zapewne) tego telefonu w łapkach. mi bateria trzymała dwa tygodnie, archiwum SMS utrzymywało jakieś 500 esków, podczerwień działała bardzo szybko, ten telefon nie jest równy żadnemu innemu, z chęcią wymieniłbym go za mojego siemensa cx65. elektroniczny portwel także był niezawodny.

tak elektorniczny portfel (karty, numery pin itd), poczta. A ten telefon mimo aparatu jest w klasie biznes.

I jak nie wiesz to się nie wypowiadaj :x

masz linka (tam gdzie pisze brak danych wszystko jest :smiley: )

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,6020,phone.php

wiesz miałęm ten telefon, i nie widział on żadnych innych telefonów przez podczerwien ani przez bluetooth, (gdy chciałem sę kontakty przesłać), pamięć na sms miałem 50 smsów,

i odrazu sprzedałem tego badziewia za 60zł

:stuck_out_tongue:

smsy trzeba było przenosić do archiwum. to samo jest w siemensach od C65 w góre. musisz po prostu sobie wszystko przenieść, można robić to pojedynczo, a także masowo. jak już kupujesz telefon to lepiej przeczytaj sobie instrukcje…

Dlaczego ta Nokia jest tak droga??? A ponieważ to telefon dla ludzi co nie wiedzą, co zrobić z kasą !!

dlaczego dużo z was tak nielubi nokii ?

czy to dlatego że robią bardzo dobre telefony ?

przeciesz siemensy , motorole i inne fony są o wiele gorsze

szczególnie jeśli chodzi o intuicyjność obsługi i trwałość …

najgorsze w tym przypadku są motorole …

w ciągu roku miałem dwie c350 i t722i obie nówki i z obiema były problemy :?

miałem też siemensa cx60 albo c60 czy coś koło tego :stuck_out_tongue: (kurcze niepamiętam modelu)

i tak pop… menu niewidziałem nigdy !

teraz mam nokia 6610i i jestem więcej niż zadowolony z tego telefonu…

jedyna wada noki jak dla mnie to niezawsze odpowiedni wygląd :stuck_out_tongue:

w tej dziedzinie zdecydowanie prowadzi motorola

ale jak wiadomo wygląd to niewszystko :slight_smile:

kiedyś moja mamuśka miała philipsa savvy … 5 lat wytrzymał !!

to był telefon niezniszczalny !

pamiętam kiedyś wpadłem z nim do kałuży :stuck_out_tongue: (taka duża kałuża głęboka na jakieś 25 cm … :stuck_out_tongue: ) i z telefonem nic sie niestało … wielokrotnie lądował też na podłodze :stuck_out_tongue: i było ok :slight_smile:

niestety teraz już nierobią telefonów niezniszczalnych :?

ja też mam Nokię i kogo tylko znam co ma Siemensa czy inne gówienka, choć się zawieszają (aha siorka cioteczna zmieniała już parę razy sofa w C65 bo się chrzanił), mają z nimi kłopoty chwalą je, bo wiedzą jaką lipę kupili i nie chcą mi przyznać, że Nokia jest najlepsza. Każdy chwali to co ma. A kolorowe menu i animacje w telefonie to dziecinada dla zerówkowiczów. Ja mam 6020 i jestem z niej zadowolony, bo nie zawiodła mnie ani razu.

@2 up:

kto co lubi!

każda marka telefonów ma lepsze i gorsze telefony.

@up:

to prawda…zazwyczaj tak jest że każdy chwali to co ma…:?

@topic:

dlaczego drogie?

bo są biznesowe! tak jak pisało wiele innych osób…

:roll:

zgadzam się w pełni !

ja tel;efonu używam do dzwonienia i czasem sms…

wprawdzie mam kilka “bajerów” ale w ogóle tego nieużywam

i nierozumie ludzi którzy potrafia mi powiedzieć że mam kiepski fon bo … nienagrywa filmików :lol:

właśnie ten model miałem … porażka :?

author_vision a czy ktoś pisałe że nie lubi nokii??

ja miałęm k300i, e398, m75, i teraz mam nokię 6230 i jestem zniej zadowolony najbardziej !!