Dlaczego Norton?!

Jedyny antywir jakiego używałem na WinXP (bo teraz mam Mandrive) to Avast Home Edition. Uważam go za najlepszy darmowy antywirus.

Zainstaluj NIS 2006 to będziesz wspominał go potem jeszcze milej :smiley:

O ile NIS 2005 zamulał bardziej niż NIS 2004, o tyle NIS 2006 jest prawie :wink: nie odczuwalny.

Trzeba dać mu kilka dni na początku po instalacji bo ma funkcję uczenia i wtedy można odczuć zamulanie.

a w jakie to ja mity wierzę? - wyraźnie zaznaczyłem, iż sam go testowałem :!:

Może bys troszkę uzasadnił swoje zdanie.

pieciaks , zajmujesz się czarnym PR? :wink:

A co masz na myśli pisząc o “PR” ?

Troszkę nie rozumiem idei tego tematu. Po co ta cała agitacja za jednym i przeciw drugiemu? Jak ktoś chce to niech płaci za Nortona, jak ktoś nie chce/nie stać go/uważa że nie warto - to niech używa bezpłatnych czy też tańszych. Ja osobiście nie lubię żadnego z tych o których tu mowa (Norton - przyciężka krowa a ja nie lubię kombajnów, AntiVir - program moim zdaniem półprofesjonalny, miałem kiedyś (rok temu) na paru kompach w pracy - aktualizacja była skomplikowana i jakaś ogólnie niefajna a program wpuszczał za dużo tego czego wpuszczać nie powinien. Fakt że wszystko idzie do przodu i może AntiVir też się poprawił ostatnio ale niemiłe wspomnienia pozostały. Osobiście uzywam BitDefendera i ZoneAlarma. Sprawdza mi się to, nie narzekam, ale też nikogo nie przekonuję że to co mam jest the best i głupi ten kto używa czego innego. Dajcie ludziom wolnośc wyboru, nie uszczęśliwiajcie nikogo na siłę “złotymi radami”.

Faral Forum jest od tego aby wyrazić tutaj swoją opinię. Jeśli ja uważam iz norton jest wdg. mnie “głupim” AV i wdg. mnie zdecydowanie lepiej opłaca się zainstalować nod’a czy kacpra to o tym pisze.

To nie jest w końcu nakaz: albo zainstalujesz albo won, tylko pokazanie Polsce :mrgreen: swojego zdania.

ja mysle ze w ankiecie brakuje opcji:

“Powyzszy post nie musiał mnie przekonywać, ze Norton jest beznadziejny, sam wiem o tym od dawna” :slight_smile:

nie lubie nortona… bardzo :stuck_out_tongue: mialam go jakis miesiac niecały, wywaliłam, wrzuciłam avasta ktory wykryl mi 44 badziewia, ot i cala nortońska skutecznosc

Cały ten temat jest bardzo dziwny

1

To nie jest post tylko temat, w którym Autor postawił pewną

tezę, usiłując uzyskać jej potwierdzenie i ma z tym problem :stuck_out_tongue:

Ja nie widzę niczego tutaj dziwnego.

Pisząc “post” miałem na myśli moją wypowiedź, bo na początku nie spodziewałem się takich argumentów, bo gdyby większość odpowiedzi użytkowników byłaby przeciwna mojej tezie, to pytanie ankiety byłoby całkiem bez sensu.

Wiesz, mam większy problem z tym, że nie mogę cię zrozumieć w twoim twierdzeniu. Po prostu chciałem, aby uświadomić ludziom, że są lepsze sposoby na obronę komputera. Inni po prostu piszą własne komentarze na ten temat.