Dlaczego pasek poleceń jest po angielsku?


(Anawald) #1

Mam PC z Windows7 .U góry ekranu w pasku poleceń napisy są w jęz. angielskim/np. narzędzia jest tools/.Windows zainstalowany jest w jęz polskim.Jak można to zmienić na jęz polski?


(Semtex) #2

Podeślij nam jakiś zrzut ekranu z problemem, poza tym jak to wersja Windows 7, może Ultimate? Czy system nie był "polonizowany" np. Vistalizatorem?

Edit

Zrzuty możesz dać tu : http://wstaw.org/ wchodzisz na stronę-> po prawej znajdziesz "przycisk" przeglądaj-> jak go klikniesz to pokaże Ci się "okno" zlokalizuj dany zrzut -> "podświetl"

go przez pojedyncze kliknięcie-> potwierdź "OK" okno zniknie w ramce na stronie pokaże się ścieżka do pliku-> na dole kliknij "przycisk" WSTAW (pomiędzy skrzydełkami), trochę popracuje i przeniesie Cię na stronę z zrzutem-> z tabelki skopiuj link do obrazka i wstaw do posta, postąp podobnie z resztą zrzutów, choć wydaj mi się że wystarczy jeden :wink:

Edit

Coś nie wyszło... mniejsza z tym... domyślam się że chodzi o ten pasek:

pasek_png_300x300_q85.jpg

Kliknij aby powiększyć.

Czy mam rację?

Dobra, już wiem o co chodzi http://wstaw.org/w/VGa/

Znalazłem Twoj zrzut na stronie :wink:

teraz kwestia jaki masz system czy x64 czy x86, możesz sprawdzić to w ten sposób: Otwórz menu start- opcję "Komputer" kliknij prawym myszy- Właściwości- w nowym oknie odczytaj "Typ systemu", powinno być opisane 32-bitowy system lub 64 bitowy system, jak podasz mi tę informację to dam Ci link do poprawki, która naprawi Twój problem...


(Anawald) #3

(Semtex) #4

Dobra, już wiem o co chodzi http://wstaw.org/w/VGa/

Znalazłem Twoj zrzut na stronie :wink:

teraz kwestia jaki masz system czy x64 czy x86, możesz sprawdzić to w ten sposób: Otwórz menu start-> opcję "Komputer" kliknij prawym myszy-> Właściwości-> w nowym oknie odczytaj "Typ systemu", powinno być opisane 32-bitowy system lub 64 bitowy system, jak podasz mi tę informację to dam Ci link do poprawki, która naprawi Twój problem...

Obrazek Obrazek

Nie cytuj moich postów, po prostu odpowiedz w oknie na dole...

EDIT

Po otrzymaniu maila wiem że chodzi o system x86 :wink:

Pobierz tę poprawkę (od razu zacznie pobierać) http://www.microsoft.com/downloads/info ... 86-plk.msu Po pobraniu zamknij przeglądarkę i uruchom pobrany plik, potwierdź ewentualne komunikaty systemowe. Po tym powinno być OK (może być wymagany restart systemu...)

Daj znać czy pomogło.


(Anawald) #5

Odp. po załadowaniu poprawki wszystko gra!Serdeczne dzięki.