Dlaczego strona główna RealizmIV do gta 4 nie działa?

Witam, chciałem zajrzeć na stronę moda RealizmIV- moda do GTA 4 który polepsza grafikę gry. Lecz pokazuje się tylko tło tej strony i nic pozatym. Odziwo forum tej strony mi działa. Dodawałem nawet tę stronę w KIS do zaufanych i nic. A wyszła nowa wersja tego moda 6.2. A ten niby trojan w tym modzie to w pewnym sensie fałszywy alarm. Bo ten tzw. keylogger który zawarty jest w modzie to tylko program, który musi obejść luki z zabezpieczeniach gry, by można było na zmodyfikowanej wersji gry (czyt. z poprawioną grafiką, czyli trzeba scrakować niektóre pliki) pograć w trybie multiplayer. Bo nawet jak ktoś ma oryginalne GTA 4 a chce użyć tego moda, to czy chce grać na multiplayer czy nie to Mod jak to mod, crackuje grę. Tak jest z każdym modem. Wiadomo, że żeby coś zmienić to coś trzeba podmienić z oryginalnego na zmodyfikowane. Nie wiem jak to jest z legalnością modów, i jak jest w tym wypadku, bo np. to XP i nowszych są nieoficjalne patche by stosować skiny inne niż od MS, i ludzie to stosują nawet na oryginalnych windowsach.

U was ta stronka działa?? (RealizmIV -nie będę podawać linku by nie spamować)

Nie używałem tego moda, mi też strona nie działa. Tak jak tobie pokazuje mi się tylko tło.

Łap linka http://www.megaupload.com/?d=I8P1VGOQ

to jest chyba tylko ten patch, który naprawia błąd w wersji 6.2 bo sam mod w wersji 6.2 ma większy rozmiar, coś koło 190 MB

Spróbuj to http://www.gta4-mods.com/misc/realizmiv-f3314

dzięki, do tego polecam ultimate textures. można tez pobrać na gta modding

ja właśnie instaluję GTA 4 na nowo i zaraz sprawdzę czy jest jakaś poprawa z tymi modami :slight_smile:

o jak coś to napisz jakie są ewentualne bugi. bo jakiś bug jest chyba w tej wersji na który wydano patch, którego nie mogę znaleść

hmmm czy do tego koniecznie trzeba mieć patch v4? mam patcha v3 bo na niego mam modding kit…

niestety ale koniecznie, choć swoją drogą dziwne jest to, kolega pobrał patch v4 a w instalatorze bylo v5 a plik podpisany jako v4 :smiley:

Dodane 27.12.2009 (N) 13:34

stąd nie można pobrać, pobierany jest tylko 2 KB zip