Dlaczego tak wolno?

A więc problem jest taki, gdy wysyłam plik przez GG do kogoś leci dość szybko i bez kłopotów, ale inne osoby wysyłające do mnie mają z tym problem; transfer wolniutki lub wogóle nie chcę iść. Dodam, że tamte osoby do wszystkich mogą wysyłać z normalną prędkością aby nie do mnie :frowning: czy wie ktoś dlaczego tak się dzieje??, dysponujemy tymi samymi łączami radiowymi w jednej sieci. Dlaczego to działa w jedną strone, a do mnie już nie ??Mam Win 98se. Dzięki za pomoc :slight_smile:

wyłącz firewall’a

Firewall wyłączony. Aha i nie miałem problemu z nawiązaniem połaczenia bo da się nawiązać połączenie tylko, że przesyłanie bardzo powoli idzie lub zatrzymuje się na jakimś momecie i koniec. :slight_smile: To mnie strasznie zastanawia i nie wiem dlaczego tak jest.

a inne komunikatory ??

wysyłałeś przez nie pliki ?

w Skypie jest taka opcja z wysłaniem pliku … a skoro on sobie radzi

z firewalami to może i transfer bedzie lepszy :slight_smile:

Ja również mam radiówkę i mam podobny problem z kilkoma osobami z sieci. Niestety nic nie poradzisz na ten problem, bo to jest wina właśnie sieci. Na Skypie powinno iść, ale transfer napewno zabujczy nie będzie :frowning:

tak. przy połaczeniu radiowym moga występować trudności. mój kolega co ma własnie takie polaczenie 2 mb pliku w postaci screena przesyłał mi 10 minut :roll:. do przesyłania plików jeszcze przecież możesz użyć np. tlen, wpkontakt itd :wink: