Dlaczego w AQQ nie moge wpisac wieku szukanej osoby?


(Pinio150) #1

Witam :mrgreen: :mrgreen: Serdecznie :smiley: Mam pytanie dlaczego w AQQ nie moge wpisać wieku osoby szukanej? Jak naciskam na wiek to wysuwa mi sie pusta lista do ktorej nie można nic wpisac. I tu sie pojawia problem. Co zrobić z tym fantem? 8)


(Arcin11) #2

Powina się wysuwać lista z przedziałami wieku.Może przeinstaluj.


(Pinio150) #3

A u mnie takiej listy nie ma :confused: nie wiem czemu czy radziecie reinstal? :frowning: A jak tak to jaka wersje bo z tego co ja wiem to mam wersje BETA(testową) Moze jest niestabilna i to dlatego. Jaką wersje AQQ zainstalować? Czekam na odpowiedzi wasze.

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 10:27

Na stabilna wersje AQQ moge sobie pomarzyć bo w niej nie ma polskich znaków. Czyli musze czekac az wyjdzie nowa stabilna wersja. Koniec tematu.


(Arcin11) #4

Co za bzdura oczywiście ,że są tylko język zmień na polski.To pewnie dlatego ,że masz wersje beta instaluj stabilną najlepiej najnowszą.


(Monczkin) #5

Powinna, ale jej nei ma. Widocznie coś chłopaki pominęli i stąd ten problem.

Zresztą, czy wyszukiwarka po wieku jest faktycznie tak potrzebna. Szczerze mówiąc z wyszukiwarki kontaktów skorzystałem może ze dwa razy w życiu.


(Arcin11) #6

w becie jest pominięta.

Też rzadko z tego korzystam ale czasem się przydaje.


(Pinio150) #7

Wersja stabina nie działą u mnie tak jak trzeba bo nie ma polskich znaków i to mnie denerwuje a wersja Beta ma kilka niedociągnięć. Ale mam nadzieje ze stabilna wersja tej BETY bedzie juz działac jak nalezy.

Ja tez z tego rzadko korzystam ale czasami korzystam. Temat można zamknąć.