Dlaczego w AQQ nie moge wpisac wieku szukanej osoby?

Witam :mrgreen: :mrgreen: Serdecznie :smiley: Mam pytanie dlaczego w AQQ nie moge wpisać wieku osoby szukanej? Jak naciskam na wiek to wysuwa mi sie pusta lista do ktorej nie można nic wpisac. I tu sie pojawia problem. Co zrobić z tym fantem? 8)

Powina się wysuwać lista z przedziałami wieku.Może przeinstaluj.

A u mnie takiej listy nie ma :confused: nie wiem czemu czy radziecie reinstal? :frowning: A jak tak to jaka wersje bo z tego co ja wiem to mam wersje BETA(testową) Moze jest niestabilna i to dlatego. Jaką wersje AQQ zainstalować? Czekam na odpowiedzi wasze.

Złączono Posta : 16.06.2007 (Sob) 10:27

Na stabilna wersje AQQ moge sobie pomarzyć bo w niej nie ma polskich znaków. Czyli musze czekac az wyjdzie nowa stabilna wersja. Koniec tematu.

Co za bzdura oczywiście ,że są tylko język zmień na polski.To pewnie dlatego ,że masz wersje beta instaluj stabilną najlepiej najnowszą.

Powinna, ale jej nei ma. Widocznie coś chłopaki pominęli i stąd ten problem.

Zresztą, czy wyszukiwarka po wieku jest faktycznie tak potrzebna. Szczerze mówiąc z wyszukiwarki kontaktów skorzystałem może ze dwa razy w życiu.

w becie jest pominięta.

Też rzadko z tego korzystam ale czasem się przydaje.

Wersja stabina nie działą u mnie tak jak trzeba bo nie ma polskich znaków i to mnie denerwuje a wersja Beta ma kilka niedociągnięć. Ale mam nadzieje ze stabilna wersja tej BETY bedzie juz działac jak nalezy.

Ja tez z tego rzadko korzystam ale czasami korzystam. Temat można zamknąć.