Dlaczego w moim Laptopie zawieszają się gry?

No dobra zaczynam od początku mam Laptopa ARISTO chyba ‘smart 360’ wiem że nie jest on stworzony do gier ale znajomi mówią mi że jakieś tam na niego pójdą :smiley: więc zainstalowałem Grę “Vivisector dusza bestii” co prawda chodzi ale się zawiesza…;|

Nie wiem w czym tkwi problem ;| ta gra ma słabe wymagania sprzętowe ale mimo to się zwiesza, nawet nie myśle o nowszych grach takich jak “Alone in the dark 4” albo “Mass Efect” :stuck_out_tongue: chce sobie tylko pograć! a Super Mario już mi się znudziło :smiley:

POMOCY! :frowning:

Sprzęt mam taki:

Grafika: VIA Chrome9 HC do 128MB

Procesor: Intel Pentium Dual Core T2390 (1.86GHz/1MB/533MHz)

Ram: 1 GB

WinXP Servce Pack 3

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki do niego?

No tak wszystkie :smiley: właśnie nie dawno system od nowa instalowałem :stuck_out_tongue:

XXEMiLXX , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji. Popraw to.

spróbój zainstalować nowsze sterwniki do graficznej… ale sadze ze nic to nie da ponieważ jest to zintegrowana karta graficzna jest ona do niczego. VIA Chrome9 HC jest to jedna z gorszych wersji zintegrowanych grafik… intel media 900 troche jest gorszy w 3dmarku 05 ale intel media 950, readon xpress czy SIS Mirage jest juz o wiele lepszy dla porównania maja one około 270 pkt a standardowa grafika nie zintergrowana np. ATI Radeon HD 3870 X2 ma coś ponad 20.000.

spróbuj w biose dac karcie graficznej wiecej pamieci moze to nic nie dac ale zawsze mozna spróbować.

nie wiem jakiego masz biosa wiec tez nie wiem gdzie to dokadniej znajdziesz ale napewno dasz sobie rade - nazwe graficznej znasz poszukaj jej byc moze jak masz opcje “Advanced Chipset Futures” to bedzie to w tym…

moze ktos ma inne zdanie i porady…

no Coś wiedzę lactoral że nie dokładnie przeczytałeś :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na tej karcie zapomnij o graniu w gry nowsze niż 5 lat

aha a w tym laptopie da się zmienić kartę graficzną?

albo przypisać jej więcej pamięci z operacyjnej?

zapomnij o wymianie