DLL Archive - problem po użyciu + log z HJT

mój problem polega na tym , że po użyciu programu DLL Archive nie mogę uruchomić “dodaj lub usuń programy” i “narzędzi administracyjnych” (a konkretnie to chodzi mi o usługi) gdy kliknę w panelu sterowania “dodaj…” to nic się nie dzieje :? to samo z “usługi” jak można temu zaradzić ??

dołączam jeszcze logi

A w tym programie jest przecież opcja przywracania usuniętych bibliotek? Używałeś, czy wywaliłeś całkiem?

Spróbuj tak

start > uruchom > cmd > sfc /scannow

zrobiłem tak pokazało się okienko o płytke z XP to włożyłem i jakieś pliki chyba przywróciło ale dalej to samo

owszem próbowałem tylko ze podczas skanowania przypadkowo wcisnołem reset (ehh… komp stoi na podłodze) :expressionless: w folderze C:\WINDOWS\DLLArchive gdzie są kopie tego programu po użyciu przywracania zmieniła sie wielkość z 104 MB do 100MB więc wszystkiego nie przywróciło ręcznie nie wiem gdzie je wrzucić a nazwy są zmienione aha i jeszcze w tym folderze DDArchive jest plik filelist.txt i to jego zawartość

Archived WindowsBase.ni.dll from C:\WINDOWS\assembly\NativeImages_v2.0.50727_32\WindowsBase\1a68e389ca037945836966998d177ac7\

Archived System.Runtime.Serialization.Formatters.Soap.resources.dll from C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v1.1.4322\pl\

Archived System.Runtime.Serialization.Formatters.Soap.resources.dll from C:\WINDOWS\assembly\GAC\System.Runtime.Serialization.Formatters.Soap.resources\1.0.5000.0_pl_b03f5f7f11d50a3a\

Archived wmpdxm.dlltime.Remoting.ni.dll.ni.dll from C:\WINDOWS\system32\

wydaje mi się ze przez ten reset nie wszystko się zapisało :frowning: i dlatego nie chce przywrócić da się jakoś inaczej ??

PS. może to nie przez ten program tylko ja jakiegoś wirusa złapałem logi z 1. postu są czyste ??

Spróbuj przywracania systemu.