Długie otwieranie aplikacji, High Ping

Nie wiem co się dzieje, komp jest czysty, a np. uruchamiam komputer i chce wejść na jakąś strone to opera otwiera mi się z 5min. W grach online mam high ping itp. Ogólnie nie wiem o co chodzi. Poprostu Net mi muli, wiem, że nie jest to wina dostawcy. Jeszcze mam 1 problem, długo winda się ładuje, a gdy już załaduje to wyłańcza się monitor i włancz i przechodzi do ekranu logowania. Z zamykaniem też problem nieraz pisze zamykanie systemu windows i nic moze tak do rana. EHmmmm

Masz 100% pewności :?: Przeskanuj na wszelki wypadek jeszcze raz :slight_smile: .Powyłączaj zbędne programy w autostarcie: Start > uruchom > msconfig > zakładka uruchamianie.

Może za dużo aplikacji otwartych w tle… :?: Jakiego masz w ogóle kompa :?: Jaki Windows :?: Jaki Antywirus :?: On może tak kompa mulić.

log z hijackthis czysty, silent runners -czysty, skanowałem, defragmentowalem, oczyszczałem rejestr, programy w autostarcie powyłanczane (defragmentacje i czyszczenie rejestru robie praktycznie codziennie ;] ) jutro zrobie jeszcze optymalizacje windowsa opisaną na searchengines. Nie wiem czemu ten net tak muli. :frowning:

Ja też tak miałem przez długi czas, dopiero po 3 formacie sie poprawiło, cholera wie o co biega, też komp czysty, wszystko co zbędne powyłaczane a pingi po 999

może jakiegoś boota mam w 1 sektorze na dysku

SzymSzejdi: Może windoza wysyła pakiety do kogoś… ew. ktoś tobie wysyła :stuck_out_tongue: Albo antywir się uaktualnie w tle… to może być wszystko, ja bym zaczoł od sprawdzenia portów jakie są otwarte itd.