Długie uruchamianie windows XP prof

Witam wszystkich*** chciałbym zgłosic nastepujacy problem. Otóz moim zdaniem moj zainstalowany Windows XP Prof. uruchamia sie zbyt długo ( jak wiadomo podczas uruchamiania przewijaja sie niebieskie paski ) w moim przypadku jest ich 11 do 12-stu. XP mojego kolegi ktory ma slabsza konfiguracje sprzetowa odemnie uruchamia sie o wiele szybciej ( siedem niebieskich pasków) a u mojej siodtry która ma najslabsza konfiguracje wystarczy tylko ze paski przeleca 3 razy i XP juz jest zaladowany. Chciałbym spytać Expertów na forum czy możliwe jest przyspieszenie ładowania systemu. Moja partycja systemowa ma 20GB i zainstalowany jest na niej tylko XP wraz ze sterownikami do płyty głownej i karty graficznej.Obecnie na tej partycji mam 11,5GB wolnego miejsca. Ograniczyłem do min. ilosc programów uruchamiających sie wraz z systemem, pozostawiając tylko antywirus ( kaspersky 6.0) ale to nie pomogło. Ponizej podaje konfiguracje sprzetowa:

Płyta główna: ASUS P5WD2 PREMIUM (SATA2)

PROCESOR: PENTIUM D 820 2.8 GHZ (800mhz)

DYSK TWARDY: SAMSUNG 250GB SATA2 7200obr/min

gGRAFIKA: WINFAST GF 8600GTS 710/2000

reszty chyba nie musze wymieniac. jesli wie ktos jak rozwiazac moj problem (przypuszczam ze nie tylko ja mam taki problem) to bardzo prosze o podpowiedz, za co z gówy serdecznie dziękuje. Pozdrawiam*** Mariusz

Ściągnij http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ool+1.3.37 i wykonaj standardową procedurę skanu i optymalizacji, instrukcje są gdzieś na tym forum, poszukaj słowa BootVis.

viewtopic.php?f=7&t=76580

Diagnostyka startu