Długo włącza się komputer i ikony

Który program? Sam korzystam tylko z programu CClener do porządkowania systemu a do defragmentacji systemowego programu więc na temat innych nie mogę się za bardzo wypowiedzieć.

A po zakończonej defragmentacji sprawdź czy sytuacja się poprawi.

Jeżeli nie możesz jeszcze spróbować użyć programu Soluto bądź Bootvis aby sprawdzić co opóźnia start systemu. Nie testowałem tych programów więc nie wypowiadam się na temat ich skuteczności.

problem dalej jest można jeszcze coś zrobić

Cześć

Chyba że to już też sprawdzałeś.

Użyj JetClean z DP. Po nim naprawdę widać przyspieszenie komputera i ładowanie programów. JetClean posprząta wszystkie błędne ścieżki i znajdzie dużo więcej nieprawidłowości w rejestrze, niż ccleaner. Jest jeszcze program portable RogueKiller. Trzeba go normalnie uruchomić i kliknąć skanowanie. Gdy wyświetli cośkolwiek, to trzeba kliknąć na delete. Innych opcji na razie nie używaj. Wyświetli się raport i backup na pulpicie i wrócą wszystkie ikony do menu start.

to tak próbowałem tego wszystkiego i nic się nie zmieniło a jeszcze dodam że próbowałem użyć combofixa ale dochodzi do etapu 4 i na tym koniec nic dalej nie idzie wię problem jest spory lecz nie wiem gdzie

oczywiście defragmentowałem dyski i próbowałem tych wszystkich programów co polecacie lecz dalej to nic nie zmienia

proszę o kolejne podpowiedzi z góry dziękuję wszystkim za zainteresowanie

Sprawdź dysk za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Pro … 12177.html (zakładka Health i zrób Error Scan bez zaznaczonego Quick Scan).

mam ten i jak zrobię ten skan to co dalej jak zobaczę wyniki to co mam tu jakoś wkleić czy jakoś inaczej

Najlepiej wkleić screena (tak jak to zrobiłeś z CCleanerem).

Wyczytałem gdzieś, że w XP, gdy nastąpił błąd usługi “Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej”, to kilka minut potrafi mulić uruchamianie explorer.exe. Trzeba wyłączyć to usługę. Ja mam wyłączona tą usługę, bo net jest z kabla od routera, chociaż nie miałem błędu konfiguracji. Sprawdź i to.

szczerbaty1985 , przypomnij sobie co to są znaki interpunkcyjne, następnie wyedytuj swoje posty i popraw co trzeba.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do kosza.