"Długopis do komputera" - istnieje coś takiego?


(Konrad Jestem) #1

Witam.

Bardzo chciałbym kupić pewien sprzęt, ale nie wiem jak się on nazywa, jak działa i czy faktycznie się on do tego nadaje... (brzmi dziwnie?)

Mianowicie: Poszukuję takiego czegoś co mógłbym podpiąć do komputera (jakby było to bezprzewodowe to też bardzo dobrze), rysować tym w komputerze (mam laptopa z możliwością przełączenia do trybu tablet, szczerze mówiąc nie wiem co to jest) - np. w paincie, wybierać tym czymś programy, które chcę włączyć i odpisywać pisząc po ekranie komputera na maile tudzież gg. Poprostu działanie jak myszka. Fascynuję się grafiką komputerową i bardzo by mi się coś takiego przydało. Tylko czy istnieje? Jeśli jest coś w tym stylu to jak się nazywa? Czy możecie mi jakiś taki produkt polecić? Na jakiej podstawie to działa?


(Konrad93) #2

Chodzi ci o tablety :wink: http://allegro.pl/search.php?string=tab ... egory=4570


(Piotrek R) #3

A może o coś w tym stylu :?: http://cgi.ebay.com.my/Laptop-Pen-DUO-Tablet-Screen-converter-w-wireless-pen_W0QQcmdZViewItemQQitemZ390017859169,ciekawe urządzenie.


(Konrad Jestem) #4

Właśnie o coś takiego mi chodzi, to jest genialne, tylko czy jest jakieś takie które podejdzie do mojego 17' ekranu w laptopie?


(Piotrek R) #5

Niestety są przystosowane tylko pod piętnastki. Kiedyś widziałem większe ale teraz nie mogę tego znaleźć


(JUDGE) #6

W PL można coś takiego dostać? Jak tego gadetu szukać na rodzimych stronach?

EDIT: Ok, już coś znalazłem pod hasłem duo pen i laptop pen :slight_smile: