Do czego podpiąć wtyczke antenową?

Witam forumowiczów i przepraszam za bzdurny temat,ale mam tv LCD Toshiba kablówke i odtwarzacz dvd.Coś nie fajny obraz pokazuje,jakiś śnieg czy coś w tym rodzaju.Facet od kablówki podepnął mi kabel antenowy tej kablówki do tv.Czy tak ma być?Czy aby nie trzeba do odtwarzacza a stamtąd wtyczką euro do tv?Mam też magnetowid,podpięte są dwoma euro do tv.

sprawdź kabel od kablówki ściągnij wtyczkę i zobaczy czy kabel nie styka się z izolacja , z obrazem nie powinno być problemu kanały lecą z satelity, wiec obraz powinien być kryształ , tylko obrazu cyfrowego nie da się podzielić dlatego kablówka jest puszczona w analogu i tu zależny wszystko od faceta z kablówki czy dobrze wzmocnił sygnał itd

Nie.

Gdyby to była nagrywarka DVD albo magnetowid, wtedy urządzenie miałoby przelotkę i można by było podłączyć antenę do nagrywarki/magnetowidu, a stamtąd kablem antenowym do TV (euro swoją drogą).

Ważne jest też jakim kablem jest to wszystko połączone.

Jeśli masz to połączone cieniutkim kabelkiem antenowym takim jakie zwykle producenci sprzętu dają w komplecie to nie licz na dobrą jakość, najlepiej od razu go wywal i kup porządny.

Profesjonaliści stosują porządne grube kable antenowe wtyczkami montowanymi na końcu specjalnym zaciskaczem lub z nasuniętymi na końce specjalnymi nakrętkami i na do tego przykręca się wtyczki (tzw złącze typu F), jeśli masz taki kabel to sprawdź czy wszystkie końcówki są dobrze skręcone.

Pomijając fakt jakości kabla jest też kwestia co jest na jego końcu ;]