Do czego używacie swoich komputerów?

ja używam do ogladania filmów,słuchania muzy,grania w gierki,bawienia sie w pseudo grafika,pisania dokumentów,przesiadywania na tym forum he he,komunikowania sie (gg,aqq) i bawienia sie czasem jakimś programikiem

nie wiem czy office to programowanie :lol:

ja kompa używam niekiedy do gier, filmów a tak przeważnie do neta i html.

Ja używam kompa do poznawania systemów,programowania , internetu ale zaznaczyłem opcje internet i komunikatory chociaż to nie do końca prawda :smiley:

… a gdzie opcja “wszystkiego powyżej” ??

Dr.Dxtro Jest taka opcja pod numerem 5

A co Cię to obchodzi ?

A co Cię to obchodzi? :wink:

Wariant 5. - “Wszystko z powyżej wymienionych rzeczy”

  1. Nie interesuj sie 8)

Moje odpowiedzi to 5(głównie 1) oraz 7 :slight_smile:

Ja wszystko czasem muzy posłucham coś oglądne zagram w coś napisze posta na forum.dobreprogramy.pl niekiedy sie doucze html’a…

Wariant 5 tak jak większość, komp służy mi głównie do gier i słuchania muzy, oglądania filmów itp. ale czasem i do innych rzeczy.

Daremny temat :?

Do kosza z nim :!:

Ronni_92 - wyluzuj. Dać dziecku dostęp do komputera… Naprawdę - na własnej skórze to doświadczam - radykalizm wśród ludzi maleje wraz z wiekiem :slight_smile:

przeciez on tylko pisal jaka opcje w ankiecie wybral :slight_smile:

przecież jest grzecznie jezeli userzy naprawde zartuja to jest oki ale jak ronni_92 chce to niech usunie temat :stuck_out_tongue:

mam nadzieję, że nikt na mnie nie nakrzyczy za to co powiem, ale:

już dawno nie widziałam tak bzdurnego tematu :stuck_out_tongue:

no doprawdy, do czego mozna uzyc kompa… hmmmm… chyba musze sie zastanowic… masz jakies kola ratunkowe ?

Ja zagłosowałem na

hehe :slight_smile:

…ahhhaaa… tak to jest jak się szybko czyta :smiley: :smiley: nr5 :smiley: