Do jakiej iść szkoły po gimnazjum?

Witam, w tym roku kończę gimnazjum i staję przed wyborem szkoły do jakiej pójdę.

Chciałbym się kształcić pod kierunkiem informatyki.

Z matematyki i fizyki raczej idzie mi raczej średnio. Chodzi mi o to aby nie przeleżeć kilku lat na obijaniu się tylko czegoś konkretnego się nauczyć, później chciałbym iść na studia także pod tym kierunkiem.

Liceum profilowane odpada, co najwyżej ogólnokształcące pod kierunkiem inf-mat.

Do jakiej szkoły polecaliście byście mi iść?

Pozdrawiam

Czy nie uważasz że już za późno na wybory? Termin składania podań w elektronicznej rekrutacji jest już zamknięty.

Nie warto. Idź do pracy - więcej dostaniesz kasy, niż po studiach.

Termin jest bodajże do 18 czerwca więc nie oszukuj ^^

Twój wybór - twoja przyszłość. Sam widzisz na co chcesz iść, jeśli potrzebujesz aprobaty to sobie daruj. To ma być Twój wybór, żeby nie było potem że boli bo mi tak radzili.

W chinach 85% ludzi jest po studiach i wszyscy wiemy ile zarabiają :smiley:

Chodzi mi o to czy dużą różnicę robi pójście do liceum ogólno. niż jakiejś innej szkoły gdzie będę się już uczył do zawodu.

po ogolniaku mus isc na studia.

Technikum o kierunku technik informatyk, w ostateczności LO. To też zależy gdzie mieszkasz.

Ale tak jak pisze LonngerM - wybór należy do ciebie.

Łoj absolwenci gimnazjum z bożej łaski, nawet podstawowych dla Was terminów nie znacie :stuck_out_tongue:

fiesta , w każdym województwie jest inaczej, to ustala kuratorium. U nas (łódzkie) było bodajże do końca kwietnia.

Do ponadgimnazjalnej :slight_smile:

Ja idę do liceum ogólnokształcącego. Profil mat-inf (ale w dobrym liceum, gdzie informatyka to informatyka a nie obsługa komputera) albo mat-fiz.

Nawet jak by tak było, to termin 18 czerwca jest niemożliwy w żadnym województwie ze względu na czas trwania poszczególnych procedur, a 25 czerwca jest koniec roku szkolnego i rozpoczyna się kolejny etap rekrutacji we wszystkich województwach.

Jak widać taki termin jest możliwy.

rekrut94 , podaj województwo, to sprawdzimy :slight_smile: