DO kiedy dać zgłoszenie do gimnazjum?

(Marcinbittel) #1

Witam! Do kiedy trzeba dawać zgłoszenie do gimnazjum ?? Bo mnie kolega mówie, że już za późno, a ja się boję, że naprawdę już jest za późno.

(sdar) #2

I myślisz, że my lepiej będziemy wiedzieli niż na przykład ktoś z sekretariatu szkoły do której chcesz złożyć swoje zgłoszenie? :?

(Marcinbittel) #3

TAK :smiley: Nie no, myślałem, że wszytskie gimnazja mają tak samo to ustawione ;]

(sdar) #4

marcio15 - pomyśl odrobinkę. A jesli napiszemy Ci tutaj, że masz czas powiedzmy do końca maja a okaże się, że powinieneś złożyć dokumenty znacznie wcześniej to co?

Powiesz w szkole, że na forum tak Cię poinformowali?

Zadzwoń lub idź do tej szkoły i TAM się dowiedz.

To chyba wszystko w tym temacie (dla Twojego dobra).

(Marcinbittel) #5

Czyli każda szkoła ustawia inny termin ??

(sdar) #6

marcio15 - brak mi juz słów. Czy czytałeś co wcześniej napisałem?

A jeśli Ci odpowiem, że TAK i jest to termin 15 kwietnia to czy będziesz miał pewność, że tak jest?

Zaryzykujesz spóźnienie na podstawie informacji z forum?

To jest forum komputerowe a nie szkolne.

(Marcinbittel) #7

Dobra spoko, bez nerwów. Już pójdę do tej szkoły ;]

(Kulaa 01) #8

Ja dawałem po zakończeniu roku szkolnego w 6 klasie podstawówki z kumplami i było ok :roll:

(Veror) #9

Sorry że odkopałem troche ten temat ale nie mogłem się oprzeć żeby się nie wypowiedzieć :stuck_out_tongue:

Otoż z tego co mi wiadomo zgloszenia do gimnazjum zgłasza się przeważnie po zakończeniu roku szkolnego. Gdy dostaniesz świadectwo dostaniesz taki kwitek do wypełnianie. N tym papierze masz napisanie w których dniach należy składać papiery. Idziesz do gimnazjum z : świadectwem zdjęciem na legitymacje oraz z tym wypełnionym papierkiem :slight_smile:

Pozdrawiam Dinooo :wink:

(P@zik) #10

Ja też... dokładnie to po sezonie 2004/2005 :mrgreen:

(Kpc21) #11

Ale lepiej sprawdź, bo u mnie np. jest termin do końca marca.

Idź do szkoły, zadzwoń, napisz maila, wejdź na stronę http://WWW... Po prostu się dowiedz.

(Wojtanos) #12

ehh... A ja myślałem, że konto na forum można zakładać od 18 lat :confused: