Do naszych ustawodawców

>> Holenderskie władze wycofają się zapewne z pierwszego z liberalnych eksperymentów wprowadzonych w tym kraju przed laty. Rządowy raport podsumowujący kilka lat legalizacji marihuany nie pozostawia złudzeń. Pomysł był idiotyczny, liczba narkomanów, zwłaszcza młodocianych, dramatycznie wzrosła. Przestały im wystarczać wyłącznie tzw. miękkie narkotyki, a państwo nadmiernie obciąża leczenie rosnącej rzeszy narkomanów.

Informacja z gazety Solidarność.

A Ty karo co tam sobie palisz? :stuck_out_tongue:

Ten uśmiech jest podejrzany :hahaha:

jasne polscy tzw.eksperci-solidarnosc :smiley: :smiley:

Na pewno większymi ekspertami są byli PRL-owscy rzecznicy rządu… :?

Witam,

Po tych kilku latach mojego życia stwierdzam, że ONI WSZYSCY, ale to WSZYSCY są MEGA specami. :hahaha:

PS karo , mogłaś ankietkę strzelić. :wink:

ja tam nigdy za legalizacją nie byłem, przynajmniej w naszym kraju, tutaj ludzie jeszcze nie dojrzali do takich rzeczy

Co miałam wpisać jesteś za ćpaniem czy przeciw! !!

Chciałam tylko pokazać ,że to co próbują wprowadzać u nas niektórzy posłowie(p.Senyszyn,Szyszkowska- Aborcja,eutanazja,niekaranie dzieci,zwiazki homo)

to małpowanie zachodu , Tam się niesprawdziło ale co tam próbyjmy u nas.

A gdzie można dojrzeć do narkotyków? :o

ojjjjjjj można można, ale chodzi mi tylko o miękkie narkotyki. Widzisz nie mam nic do kogoś kto od czasu do czasu sobie zapali, aby się odprężyć itp. ale u nas to wygląda tak, żeby się najarać ile wlezie.

Ale nie można zalegalizować narkotyków tylko dlatego, że obecne przepisy i tak nie są przestrzegane.

Na takiej zasadzie trzeba by też zalegalizować kradzieże, zabójstwa etc. :evil:

Witam,

Co się nie sprawdziło? Związki homo na przykład?

A dlaczego ci ludzie mają się z tym kryć, dlaczego nie mogą zakładać związków?

Co w tym takiego zdrożnego? Sami sobie wybrali orientację?

A aborcja? Wiem, rzeczywiście straszna rzecz, ale ja bardziej się męczę słysząc,

że 16-to letnia dziewczyna pozwoliła umrzeć dziecku na śmietniku…

Eutanazja? A cierpiałaś kiedyś na raka, który rozrywa Ci trzewia,

który nie pozwala Ci myśleć o niczym inny,

a jedynym pragnieniem jest kolejna działka zbawiennej morfiny?

Niekaranie dzieci? Ups, tu się zgadzam, lać po dupach ile wlezie,

to może ograniczy się handel narkotykami. :wink:

Droga karo , zawsze są dwie strony medalu, nie patrz tylko od tej jednej - Twojej…

W takim razie legalizujmy aborcję, eutanazję, …związki homo, … no może też pedofilię i inne dewiacje ?

Narkotyki oczywiście też, …no i zabójstwa, wymuszenia, kradzieże etc.

Co ty na to maniooo? :-x

Homoseksualizm jest chorobą. Takie jest moje zdanie.

A teraz trochę inaczej.

Potraktujcie to co zaraz napiszę z przymrużeniem oka…

Wpadłem kiedyś na pewien pomysł:

Powołajmy do życia dwa państwa z zamkniętymi granicami.

Państwo gejów i państwo lesbijek.

Jedynym ich zadaniem będzie przetrwanie (czyt. doprowadzenie do dodatniego przyrostu naturalnego)

Uda im się? :?

Twój wykład wcale mnie nie przekonał:Do Manioo

ABORCJA-w ustawie proponowano dostęp do środków wczesnoporonnych

dla 13-15 latek bez wiedzy izgody rodziców :o Propagowanie sexu tylko jako przyjemności.

EUTANAZJA-oglądałam ok miesiąca temu program zrealizowany w Holandii

Rodzice dziecka (zesp. Downa)wprost byli pytani przez zznajomych ,sąsiadów dlaczego nie poddali takiego dziecka eutanazji.Podany był, także przykład "śmiertelnie chory poprosił lekarza -POMÓŻ MI-no iten mu pomógł +. W holandii przekroczono wszelkie granice.Nie tylko śmiertelnie chorych chcą zabijać ale także uposledzone DZIECI.

mylisz pojęcia - homoseksualizm nie jest dewiacją. Co do pozostałych to pasują do siebie jak…

a dlaczego osoby tej samej płci żyjące razem nie mają mieć takich samych praw co “normalne związki” ?? w przyrodzie jest wiele przykładów związków homoseksualnych np. kaczki

nie ma czegoś takiego - narkotyk jest narkotykiem i tyle (tak jak wódka, papierosy, a są one dostępne tylko dlatego, że państwo czerpie korzyści majątkowe)

Witam,

Pedofilia to zboczenie, OK, zmuszanie dzieci do czegokolwiek jesy złe.

Ale homoseksualizm nim nie jest. Kiedy polacy to zrozumieją,

że jedni tak mają, inni wolą kobiety, a jeszcze inni obie płci.

Gej nic nie poradzi na fakt, że woli facetów.

Mylicie pojęcia. Zabójstwa, wymuszenia itp. są krzywdą wywieraną człowiekowi przez drugiego człowieka.

Narkotyki są używką, czy to “lekkie”, czy to “ciężkie”.

Alkohol czy papierosy też są, więc brnąć tym tropem zabrońmy i ich, co ty na to adpawl?

Nie, bo słabsze?

A ile więcej ofiar zabierają fajki w porównaniu z innymi używkami?

Ludzie, ja nie nawołuje do wielkiej liberalizacji społeczeństwa,

tylko do chłodnego przyjrzenia się tym problemom.

Nam się łatwo mówi o eutanazji,

bo nie odczuwamy dolegliwości jak rak czy choćby choroby starcze.

Uważam, że leżąc w szpitalu, hospicjum czy nawet domu,

chciałbym mieć możliwość podjęcia decyzji dotyczącej mego życia,

kiedy w końcu przebudzę się z maligny i dowiem się,

że majaczyłem i od miesiąca załatwiam się pod siebie.

Życie weryfikuje poglądy bólem, cierpieniem, bezradnością i brakiem pomocy,

pomyślcie o tym

PS Zaraz muszę lecieć, więc jakiś czas nie będę pisał, ale jak wróce, to dajcie mi materiał do cytowania. :wink:

To co tutaj mówicie to w większości narzucanie własnego zdania.

Rozumiem, że pewne granice muszą być, ale to czy chcę żyć czy też nie, czy chcę być gejem czy też nie itp. itd. to powinno być moją sprawą, a nie państwa.

Trochę nienajlepiej dobrałaś przykłady i puentę.

O ile z niekaraniem dzieci się zgodzę (wiemy, co przynosi “bezstresowe wychowywanie dzieci” - rozkapryszona, rozpieszczona i rozwydrzona dzieciarnia), o tyle mówienie o aborcji czy eutanazji, że “się sprawdza albo nie” zakrawa na czarny humor. Są to problemy natury społecznej i moralnej, problemy osobiste danego człowieka, i moim zdaniem nie powinny tego regulować jakieś dziwne przepisy. Jeśli ktoś będzie chciał usunąć dziecko, to i tak to zrobi.

Związki homo to swoista moda, ale też i walka o równość pewnych grup społecznych.

Co do tytułowego zalegalizowania marihuany, to faktycznie głupota. Narkotyk zawsze będzie narkotykiem, i nie stanie się mniej szkodliwy tylko dlatego, że bedzie prawnie dozwolony.

I z tym mogę się zgodzić.

Problem zaczyna się wówczas, gdy chcemy legalizować związki homoseksualne.

Doprowadzimy do tego, że para lesbijek (gejów) będzie chciała adoptować dziecko - i co wtedy?

a kto mówi o adopcji?? widać jesteś uprzedzony niemiłosiernie do związków homoseksualnych.

Wlaśnie najpierw ustawa a o konsekwencjach się nie mówi Jaką orientacje seksualna będzie miało dziecko adoptowane przez lesbijki lub gejów.

Czy to nie będzie narzucenie homoseksualizmu jako czegoś normalnego?