Do sciągania z rapidshare

NIE ! To nie jest kolejny durny post “DAJCIE MI PROGRAM DO OSZUKIWANIA RS”, jestem posiadaczem konta premium, mój problem polega na tym że firefox nie przepuszcza mi więcej niż 30 plików ściągania naraz… oraz jest to męczące kopiować linki i poźniej je wklejać w adres itd itp.

Czy może mi ktoś polecić program poza (rapget, internet download menager i USDownloader [nie wiem czemu ale nie pobierają mi jednoszczesnie plików tylko pojedyńczo]) który ma możliwość wklejenia naraz 60 linków i sciąga je jednoszcześnie ? Mam bardzo dobre łącze 16Mb/s i chciałbym je wykorzystywać…

z góry dziękuję.

ulinux

DO ADMINISTRATORA

Nie każdy kto używa rapidshare używa go do ściągania filmów gier itd, osobiście używam go do wymiany danych firmowych między 3 jednostkami firmy więc nie rozumiem dlaczego od razu tematy został usunięty … Proszę o nie przenoszenie do kosza bo temat nie łamie regulaminu.

ulinux , a reszte próbowałeś?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nia+plikow :slight_smile:

nie chciałbym testować wszystkich programów z racji że zaśmiecę sobie laptopa dlatego założyłem temat aby osoby którym działa jakiś program go podali :), ale za link dziękuję.

ulinux , wypróbuj RapGet.

Czy może mi ktoś polecić program poza (rapget, internet download menager i USDownloader [n_ie wiem czemu ale nie pobierają mi jednoszczesnie plików tylko pojedyńczo])_

FlashGet.

co do fleshget’a czy on pobiera naraz wiele plików ?

Nie chce być złośliwy, ale w tym dziale 2 strona - viewtopic.php?f=3&t=262288&p=1742480&hilit=+rapidshare#p1742480

bardzo dziękuję nie miałem pojęcia o istnieniu takiego programu chociaż korzystam z RS od około 6 miesięcy ;/

Nie posiadam konta premium więc nie wiem, współpracuje z RS.

Przetestuj i dowiesz się.