Do włoch samochodem - tylko gdzie?

Witam.

Jadę w najbliższym czasie z rodziną samochodem do Włoch. Interesuje nas obszar zaznaczony na zdjęciu:

przechwytywanietxj.jpg

Czy ktoś tam był i mógłby coś polecić (w sensie zakwaterowania)?

Z zakwaterowaniem Ci nie pomogę , jak byłem we Włoszech ostatni raz to mieli inne warunki i inną walutę czyli Liry, było taniej w porównaniu z dzisiejszymi czasami.Mogę Ci napisać , że warto pojechać do Rzymu :slight_smile: oraz odwiedzić Watykan :).Tam gdzie byś nie, był wszędzie jest ładnie i fajnie.Tylko to zakwaterowanie, poszukaj na jakichś forach, sprawdź strony www oferujące zakwaterowanie,hotele czasem taki pobyt w hotelu za granica 2x lub i więcej tańszy niż w Polsce.

ja tam polecam jeżeli idzie o konkretne miejsce już to wybierać na miejscu. nie mówię o Włoszech, a ogólnie o wakacjach. Te oferty z neta bardzo często okazują się przereklamowane i na miejscu się okazuje, że mogliśmy mieć lepsze warunki/ lepsza lokalizacje za mniejszą kasę. ja bym raczej miejscowości ogólnie ogarniał gdzie szukać.

Przez ostatnie 2 lata jeździliśmy do Chorwacji i zawsze znajdywaliśmy jakieś zakwaterowanie (z małymi problemami, ale zawsze). Mówicie, że we Włoszech nie będzie z tym problemu?

Nie wiem, we Włoszech nie byłem, ale do tej pory nie zdarzyło się, żebym gdzieś miał poważny problem z zakwaterowaniem. Jakbym jechał do Włoch to pewnie też jechałbym w ciemno.