Do Wydania gra na Steam Za Darmo

Jako że gra XIII Century Gold mnie nie interesuje.To chcę ją wydać za darmo,wystarczy na PW zgłosić chęć otrzymania gry.

XIII Century: Death or Glory to strategia czasu rzeczywistego (RTS) z akcją umiejscowioną w Średniowieczu. Dzieło studia OSW Games przenosi gracza w okres panowania wielkich imperiów, w świat szlachetnych rycerzy i bezpardonowych nomadów. Użytkownik wciela się w rolę przywódcy jednego z europejskich narodów – Niemców, Francuzów, Anglików, Rosjan lub innych mniejszych państw – i wraz ze swoimi poddanymi ustanawia nowy ład i porządek w ówczesnym świecie. Liczne walki, w tym zarówno podboje jak i obrona swych ziem przed zakusami nieprzyjaciół (zakrojone na bardzo szeroką skalę, z wykorzystaniem autentycznych broni, jednostek i formacji z tamtego okresu), stoją tu na porządku dziennym.Silnik graficzny, na którym pracuje XIII Century: Death or Glory, zapewnia tej produkcji w pełni trójwymiarową oprawę wizualną, z ładnymi, malowniczymi krajobrazami oraz starannie wykonanymi jednostkami. Równie miłym dla oka rozwiązaniem są wprowadzone zmienne warunki atmosferyczne, a także pory roku i podział dnia na cykle (noc/dzień).

PS.Proszę Cenzorów/Moderację/Administrację o nie kasowanie posta,gdyż nie łamie regulaminu forum !!

PS 2.Grę/Kod na Steam dostanie aktywny uczestnik forum,kto pierwszy ten lepszy.

To ja się zgłaszam :slight_smile:

Przeczytałeś to matysek6 ??

Ja poproszę :slight_smile: Lubię RTSy a ostatnio nie mam w co grać przed świętami… :slight_smile: oczywiście jeżeli propozycja jest nadal aktualna :slight_smile:

Pozdrawiam!

No i ja się też zgłaszam.zrobiłbym dzieciakom fajny prezent na święta. :slight_smile:

O kurde spóźniłem się a taka fajna gierca :smiley:

Klucz został wydany użytkownikowi LonngerM,ale nie martwcie kolejne klucze na inne gry będą u mnie do wygrania.