Dobór RAM i Karty graficznej

Witam , chciałbym poprosić o pomoc mam na oku pewną kartę graficzną i kość pamięci RAM .

Oto One:

Sprawdzałem w programie everest z taktowaniem magistrali (chodzi mi o RAM) tylko nie wiem czy pamieci czy cos , poprostu nie znam sie ;x

Jezeli te nie będą trybić proszę o propozycja jakichś innych równie dobrych lub minimalnie gorszych części.

Proszę o szybką odpowiedź

Dziękuję

Kolego, zapomnij o włożeniu tych podzespołów. Twoja płyta główna obsługuje jedynie pamieć DDR (nie DDR2). O karcie graf. tez możesz zapomnieć. W/w karta pracuje na slocie PCI-E a Twoja płyta to jakieś cudo AGI. Proponuje wymianę płyty co wiąże się ze zwiększeniem wydatków. Pozdrawiam

dziękuje za odpowiedż , a ta kość by trybiła http://allegro.pl/pamiec-ram-1gb-400mhz … 11583.html

Owszem (pod warunkiem, że łączna ilość RAM’u nie będzie przekraczać 2 GB), ale nie ma sensu inwestować w ten sprzęt.

hmm… a taka plyta glowna ktora dala by sobie rade w jakich jest granicach cenowych ?

Wraz z wymianą płyty głównej, konieczna jest wymiana także procesora no i pamięci RAM, które akurat postanowiłeś już kupić. Może będziesz zmuszony do wymiany zasilacza, jaki jest producent i model Twojego obecnego zasilacza?

A na płytę główną, RAM, procesor i grafikę będziesz musiał przeznaczyć trochę ponad 1000zł.

nie kupilem ,ale zastanawialem sie . Procek tez ;x

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc