Dobor ramu do intel d845wn

Witam jestem szczesliwym posiadaczem intel d845wn :slight_smile: ale tak naprawde szukam porady jaki kupic ram aby napewno dzialal w na tej plycie zalanczam ze chodzi mi o dwie kosci po 1gb kazda wiemze tak plyta obsluguje do 3gb max jest to napewno stry ram sdram pc133 z tego co pamietam, i jeszce kupilem dwie kosci ale u mnie nie chca chodzic wiec prosilbym o konkretne nazwy lub parmetry tak aby nie kupic jeszcze raz zlych ,chyba ze ktos ma cos takiego co pojdzie u mnie a chce sie zamienic na te co mmi nie chca chodzic albo za mala doplata

dziekuje pozdrawiam

http://www.intel.com/support/motherboar … 008941.htm

Powyżej masz listę referencyjnych pamięci.

Nie ma tam jednak modułów 1GB.

Natomiast czy konkretne pamięci będą działać z mobo pokazuje tylko praktyka - papier jest cierpliwy.

Stosunkowo uniwersalne są Kingstony.:mrgreen:

no to jak jezeli obsluguje max 3gb to jak wlozyc do trzech slotow do 3 gb uzywajac 512mb to jest nie mozliwe

Kieedys slyszalem o kosciach sdram 1gb ale jakby 512 na strone tej kosci czyli w sumie daje 1gb o ile to jest prawda ale chyba tak

szakal_rk , popraw błędy w tym temacie i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum. Temat przenoszę.