Dobór zasilacza pod konkretny zestaw

Witam, potrzebuje kupić zasilacz pod ten zestaw:

-Płyta główna Asus P5GPL-X SE

-Procesor Pentium 4

-jedna kość ram DDR2-512

-dysk twardy

-nagrywarka

-1 lub 2 wentylatory

Dotychczas komputer pracował na zasilaczu z “czarnej listy”, konkretnie jest to Mustang KY-400W.

Zasilacz musi być tani. Może któryś z tych : 1, 2, 3, 4, 5. Nie chciałbym przekroczyć kwoty 100 zł.

Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

Bierz zasilacz 3 :slight_smile:

Chieftec 450W jest dobry, ale głośny. Mam ten zasilacz i musiałem w nim zmienić wentylator, bo hałas przeszkadzał.

Hałas w tym przypadku akurat nie jest najważniejszy, mogą być również inne propozycje, nie tylko wybór z podanych przeze mnie przykładów.

Chieftec z serii GPS to nie jest taki dobry zasilacz,jest awaryjny,chłodzenie często siada,lepiej poszukać nową Delte 400 W albo używanego Seasonica.

Dodane 04.07.2010 (N) 9:23

www.allegro.pl/item1097513869_super_cic … _sata.html

Dokładnie Chiefteci robią dobre zasiłki ale seria GPS była niewypałem.

Ta Delta powyżej jest bardzo dobrym wyborem ew. jakiś Fortron czy używka BQ, Anteca itp.

zasilacz 3 albo 4 oba są dobre, oba też mam a jeśli chcesz coś lepszego na lata w dodatku markowego to bierz http://allegro.pl/item1099730092_12v_78 … p_wwa.html teraz pewnie połowa mnie zlinczuje ale takie zasilacze to przyszłość.

Co za głupoty,nie doradzaj ludziom,najpierw poczytaj,doradziłeś zasilacz z serii GPS ,po drugie po ki … mu zasilacz 950W ,mogłeś mu od razu doradzić agregat,szkoda że administratorzy nie dają upomnień za wręcz serie głupot ,bo to była wręcz seria 10-15 wątków.