Dobra karta bezprzewodowa WiFi

(pakeroso) #1

Witam! Szukam w miarę dobrej i niedrogiej karty do kradzieży sąsiadom WiFi ( żartuję oczywiście! :stuck_out_tongue: ), ale ostatnio jakoś nie jestem w temacie.

Moje wymagania:

• niedroga (do 50 zł. z przesyłką)

• najlepiej PCI-E x1 - nie mam wolnego slotu PCI, a karty USB są pewnie znacznie gorsze

• bezproblemowa obsługa Win 7 x64

• dobrze, jeśli będzie obsługiwała standard "n" - lubię inwestować w przyszłość

Póki co nie znalazłem negatywnych cech i kieruję się w stronę TP-Link TL-WN781ND

Dobry wybór ?

(grzesio..) #2

Wykaz kart kompatybilnych (teoretycznie)

przeanalizuj to, bo ja się pięknie wyłożyłem na kartach PCI, jeśli już były stery to kwestia stabilności i zasięgu, wprost tragiczne. Zmusiło mnie to do zakupu porządnej karty po USB (porządnej nie jakiegoś szrotu za 40 PLN) oczywiście w standardzie 1GBit/s czyli n.

Jeśli masz sklep lub miejsce gdzie możesz sprawdzić produkt, to najpierw to zrób, ja tego nie zrobiłem i kupiłem wysyłkowo. Mimo iż sprzedawca zachwalał produkt, że wspaniale działa u niego na w7 x64, rzeczywistość była troszeczkę inna !!

(pakeroso) #3

Niestety nie ma tam produktów TP-Link'a. Jeśli nie znajdę nic lepszego, to kupię tę TL-WN781ND z Komputronika, a tam można chyba zwrócić.