Dobra karta w granicach 100zł?

Witam, chciałbym kupić sobie nową kartę graficzną ponieważ w obecnej(GF 9500GT) mam zepsute chłodzenie i przez to nie mogę zagrać w żadną nowszą grę, nie jestem maniakiem gier i nie za bardzo zależy mi na tym żeby grać w najnowsze gry, wystarczy mi żeby na luzie i na full detalach pograć w PES 2012 i chociażby na średnich w GTA IV, dlatego potrzebuję jakiejś karty w zamian za tą którą mam obecnie ale niestety są drogie dlatego wystarczy mi coś w stylu 9500, może być tańsza(nawet lepiej) ale byle spełniała wymagania i nie była jakimś tanim shitem, i nie piszcie mi żeby lepiej dołożyć jedyne 100 zł i będę mógł grać w najnowsze gry lub dopłacić 50 zł i będę miał coś konkretnego. Lub inaczej zadam pytanie, czy do 100zł kupię jakąś kartę spełniającą te wymagania? Nie znam się na tym i proszę o jakieś propozycję, najlepiej z linkami.

A nie możesz założyć wentylatora 80x80 na opaski samozaciskowe zamiast tamtego popsutego i działać na tej grafice?

Podobne wydajnościowo jest w cenie do 100zł ATI HD3650 ale na nic lepszego nie masz co liczyć chyba że trafisz okacje

Myślę że nic lepszego niż gf 9500gt nie dostaniesz wiec jak obecną masz zepsutą to lepiej za tą stówkę ją napraw bądz kup taką samą na allegro z tym że sprawną

Lecho1523 , jak dobrze poszukasz to znajdziesz 9600GT w granicach 120-130zł, wydajność względem 9500GT jest dużo większa

A GeForce 8600 da radę?

Wersja GTS jeszcze by mogła być, reszta to padaka

Znalazłem coś takiego.

Da radę : http://allegro.pl/ati-radeon-hd3650-512 … 17152.html

Możesz też spróbować kupić GF 8800gt 512. Ostatnio dwie widziałem poszły za 105zł. A tak to do 130 można bez problemu kupić. W GTA4 na niej da się pograć