Dobra kolorowa drukarka do 200zł

Moim zdaniem bedzie to o wiele tańsze … jeżeli jeszcze znalazłbyś kogoś zaufanego…

Sam kiedyś próbowałem napełnić kupując do katridźy specjalne buteleczki właśnie z tuszami. ^^ samemu nie polecam tego robić. ;p

a co do jakości drukowania w kolorze to od czego bardziej to zależy?

Drukarka HP DeskJet D2460 CB611A

Hej, przeczytałem wszystkie posty w tym wątku i tylko jedno mogę powiedzieć od siebie, a miałem do czynienia z kilkunastoma modelami tanich drukarek kolorowych, swoimi, rodzinki i znajomków. :frowning: Nigdy więcej ! :!: W żadnym sklepie nie kupisz nowej dobrej kolorowej drukarki w cenie do 200 zł , chyba że planujesz zakup drukarki używanej, np. na Allegro, ale każdy taki zakup jest obarczony ryzykiem aukcyjnym :expressionless:

IMHO - dobra kolorowa drukarka powinna być przede wszystkim tania w eksploatacji, czyli np. dla każdego koloru osobna głowica drukująca i osobny pojemnik z tuszem oraz dostępność gotowych zamienników. Szczerze odradzam samodzieln e napełnianie z buteleczki pojemników z tuszem… #-o

To zależy, co chcesz drukować :?: Zdjęcia, czy obrazki :?: Oprócz wyboru modelu drukarki pod zastosowanie, bardzo ważny, chociaż często niedoceniany, jest dobór odpowiedniego papieru (gramatura, faktura,…) :idea: