Dobra obudowa bez zasilacza do 150 zł

Witam

Mam zamiar kupić dobrą obudowę do 150 zł. bez zasilacza, w formacie ATX. Musi ona mieć:

-2 maskownice na napędy DVD/CD,

-wyświetlacz LCD (najlepiej kolorowy :smiley: ),

-być przestronna i przewiewna, oraz w miarę duża (OC + duże chłodzenie na proca)

-mieć co najmniej 2 miejsca na wentylatory (przód i tył), najlepiej 3 (jeszcze z boku) i do spore (najlepiej 120 mm)

-duży przycisk Power i ew. Reset

-kolor: czarno-srebrny (z przewagą czarnego), żadnych żółtych, czerwonych itp. :smiley:

-USB i Audio z przodu

Wiem że to zaawansowane wymagania, ale już coś znalazłem:

http://allegro.pl/item569949419_vist_obudowa_ibox_lynx_701lc.html

Proszę o pomoc i własne propozycje. :smiley:

Ja brałbym Cooler Master Elite 331.

Nie ma z trzech punktów, które wymieniłem. Szczególnie zależy mi na wyświetlaczu i maskownicach ! :smiley:

za tą cene to z porządnych obudów to polecić moge tylko Cooler Master Elite 3xx

A IBOX’y ponoć też nie takie złe.

Z tego co wiem to firma Cooler Master nie posiada w swojej ofercie obudów z wmontowanym wyświetlaczem, więc będziesz musiał sam go dokupić :wink:

Polecę Obudowę Cooler Master Elite 331, którą od jakiegoś czasu sam posiadam. Świetne wykonanie, standardowo cichy wentylator na tyle obudowy. Nie ma nic lepszego w tej cenie.

http://www.allegro.pl/item559431709_obu … ml#gallery

.::dante::.

Gorszego badziewia nie dało się znaleść ? :?

Czytałeś to w ogóle ?? Obudowę którą Ty podałeś nie poleciłbym do największego padła.

Najlepsze obudowy są firmy Cooler Master gdyż są wykonane z siatki (nie pamiętam jaki to materiał). Ma to dyży wpływ na wentylację całej bazy co wiąże się z bardzo wysokim wynikiem O/C. :slight_smile:

dalo sie ale ten ma wszystko co on chcial;d

A gdzie masz w niej przestronność i przewiewność ? :roll: Albo miejsce na wentylator z przodu ? :roll:

Z siatki stalowej wykonany jest tylko panel przedni, co prawda jest w niej b. dobra wentylacja ale nie jest zbyt solidna. :wink:

Nie jest solidna ? A dotykałeś lub używałeś ? Po tym co napisałeś sądzę że nie…

W tej co podałem są i miejsca na wentylatory (przód, tył, bok; do 12 cm) w miarę duża jest i ładnie wygląda. Ta CoolerMater też jest niezła, tylko ta siatka z przodu troszkę słabo wygląda. Na + dla CM jest montaż beznarzędziowy. A może coś z Modecoma ?

Tak to bardzo dziwne bo właśnie mam ją przed oczami troche mocniej wcisne w panelu przednim jedną z siatek gdzie są napędy to to wypada, a ścianki można wygiąć jak łyżkę. :wink:

ścianki nie są jakieś super grube, ale i tak sporo grubsze od obudowy modeocoma, incore, ibox, colorsit, tracer z którymi spotykam sie prawie codziennie. Co do siatki, u mnie zaraz za nią jest wzmocnienie z plastiku, a siatki w miejscu na napędy, pcham aż mnie palce bolą i nie wypadają. Może masz coś nie tak z zatrzaskami ? fakt faktem że moja ma niecały miesiąc.

Moja też ma niecały miesiąc, wszystko jest z nią wporządku, fabrycznie nowa, nie mówie o problemach z moją tylko ogólnie o tych modelach. :roll: Miałem kiedyś starą białą obudowe i ścianki były grubsze, mogłem kopać w nią jak się za bardzo zdenerwowałem :slight_smile: a przy CM nie moge :smiley:

Co prawda to prawda, jeden kopniak i CM się wygnie ale… Czy obudowa służy do kopania ? :smiley: