Dobra płyta pod s.939

Witam.

Ostatnio pytałem o płytę pod Pentium4 ale niestety plany się ciut zmieniły i muszę rozejrzeć się za płytką pod AMD.

Co doradzilibyście z tanich dobrych płyt ? Myślałem o Gigabyte GA-K8NF-9 ale niestety OC jest tam prawie żadne, a przyznam że lubię kręcić więc wołałbym coś podatnego. Cena myślę nie większa niż 350zł. Wiem że to niewiele no ale może jednak jest jakaś niemarkowa płytka dobrze wyposażona. Tylko nie piszcie mi żebym dozbierał jeszcze trochę i kupił to a to, max to 350zł i koniec tematu.

Szukaj na Allegro (lub może ktoś na purepc sprzedaje DFI), DFI LanParty, Biostar za ~200 zł na morele.net, Albatron ma dzikie.net jest test Albatrona, na Biostarze za dużo nie podkręcisz, ale lepiej niż na Gigabyte.

O biostarze, nie jest taki zły

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=222568.

Nie lepiej na AM2 i np. Sempron?

No zalezy od rev. Ja trafiłem na takie gdzie mam niewielkie pole do popisu :frowning:

Masz już procka? Możel lepiej AM2 jak mówi Tobi.

Albatron K8NF4x (sam sie do niego przymierzam) - najlepsze chyba obecnie wyjście na 939. Nazwa podobna do Gigabyte, na szczęscie kręci się znacznie lepiej…

Faktycznie ten Albatron prezentuje się całkiem przyzwoicie, a co powiecie na temat tej płyty; Asus A8N5X ? Cena ciut większa ale ma dzwięk 7.1 a na tym mi zalerzy.