Dobra przeglądarka dokumentów pdf

Sumatra PDF jest dość młodym projektem mający na celu stworzenie małych, prostych i szybkich przeglądarek plików PDF. Posiada ona główne funkcje wyświetlania PDF i uruchamiania sie naprawdę szybko - i to po prostu doskonale. Sumatra PDF jest bardzo przenośną aplikacją, gdyż nie ma zewnętrznych zależności - jest tylko jeden plik, dzięki czemu można łatwo umieścić go na swojej pamięci USB i przynieść ją ze sobą. wykorzystuje bardzo mało pamięci wiec nadaje sie do wykorzystywania na starszych komputerach. Sumatra PDF jest oparta na otwartym kodzie źródłowym(Open Source) biblioteki renderowania PDF, jest w pełni darmowa i można ją wykorzystywać legalnie w firmie, nie wiem czemu nie ma jej na dobrychprogramach.pl do pobrania bo przecież jest to bardzo bardzo dobry program i bije wszystkie przeglądarki pdf na głowę. podaje link do pobrania ze strony producenta: http://blog.kowalczyk.info/software/sumatrapdf/

Mój problem polega na tym: Co trzeba zrobić żeby ten program był do pobrania na www.dobreprogramy.pl

A kliknij sobie :arrow: TU

dzięki popula nie mogłem tego nigdzie znaleźć wiedziałem ze coś takiego jest ale zapomniałem w którym miejscu thx