Dobranie Karty

aha no to już musze popytać w sklepach komputerowych czy posiadają Geforce 7600GS z DDR3

Raczej tylko używane takie możesz dostać…

ok wsumie to się zastanowie

A dobry jest Galaxy Geforce? czy jakiś lepszy jest

Każda firma jest dobra ale z tych lepszych to Palit, BFG,Galaxy, Asus, Inno3D no i Evga :wink:

Każda firma jest dobra ale z tych lepszych to Palit, BFG,Galaxy, Asus, Inno3D no i Evga :wink:

A np. Gigabyte.

Ogólnie jeżeli chodzi o karty graficzne to popularni producenci są dosyć dobrzy.

Jeszcze Gainward który należy do Palita tak jak Galaxy :stuck_out_tongue:

jak nie masz zamiaru podkręcać grafiki to bierz 7300 gt ddr3 od galaxy, 7600gs możesz otworzyć potoki i zbliży sie osiągami do 7600gt,najlepsza by byla 7600gt z tych tytułów. ja mam 7300gt ddr3 od palita i pięknie sie kręci(choć galaxy lepsza)

Pod warunkiem że ten GF 7600GS jest na pamięciach DDR3, a takiego nie dostaniesz nowego w sklepie, jedynie na allegro używkę.

chyba wezme Galaxy GeForce 7300GT 256 MB DDR3

co? nie ma takiej wersji… samemu możesz takie coś zrobić ale musisz mieć zestaw do WC czyli rurki, pompka, bloczki na grafe, procka itp.

no to może się pomyliłem ale jest chłodzenie przez rurke coś takiego.

moze chodzi ci o heatpipe?

mam do wyboru Gigabyte lub Palit który jest lepszy Geforce?

Co jest lepsze Wentylator czy to pasywne chłodzenie :?:

wentylator… niższa temp czyli to oznacza że więcej wytrzyma…

aha to biere wentylator

tak… dobre chłodzenie i nie ma zaniżonych taktów jak palit którego nie wiem czemu wszyscy polecają…

Co to za problem podnieść taktowanie do wartości Galaxy w karcie Palita ?? żaden.

ale niektórzy nie potrafią kręcić… albo nie chcą…

BTW. galaxy ma lepsze chłodzenie… (mówię o zalmanie)

dzienki za wszystko