Dobre Gry

Chciałbym Was zapytać jakie macie nastawienie do gier z serii “Dobra Gra”.Powiedzcie jeszcze do tego jaka Wam przypadła do gusty gierka z tej seri a jaką znienawidziliście.

Nie są one może jakieś rewelacyjne, ale często są promowane w niej produkty, gry polskich twórców. Dodatkowy plus to ich niska cena. :slight_smile:

Moim zdaniem jedna z większych rewelacji serii Dobra Gra to Painkiller.

ja powiem tak jestem fanem dobrej gry sa tam tanie i wlasnie dobre gry jak chocby gorky 02 polecam albo seria painkiller lub skoki narciarskie ( mam wszystkie czesci skoków i gorkiego teraz poluje na pierwsza czesc painkillera ) po za ty m gry ktore sa za 20zł moim zdaniem sa warte tej ceny 8) w polskich realiach to jest odpowiednia cena za gre 8)

To może ja się teraz wypowiem.Bardzo podobają mi się dwie gierki: Painkiller i Joanna d’Arc.

SKoki Narciarskie są niczego sobie. Oceniam na 4

Taka sobie, ale daję 1, bo nie mieli gry, któraby mnie zaciekawiła

To jesr bardzo dobry pomysł na zakup taniej - dobrej gry:)

Mnie najbardziej przypadła do gustu gra: Skoki Narciarskie oraz Painkiller :smiley:

hehe ja nie przepadam za dobrymi grami :wink: Spodobały mi sie troszkę Skoki ale to wiele nie zmienia.

Daje 3 :smiley:

Mysle ze to jest dobra seria. Za przystępną cene przystepne gry :wink:

2 części Painkiller’a to jest coś, bardzo dobra nawalanka :smiley: Również dobra gra to gorky 02, apoza nimi nic mi nie przypadło do gustu. Ocena - 3

Painkiller i Skoki Narciarskie :lol: