Dobre pytanie

Pytanie nie dotyczy oprogramowania aczkolwiek byłbym bardzo wdzięczyny za pomoc. oto i cały problem : podczas pracy komputera zmieniłem jacka głośników na słuchawki i w tym momencie dźwięk zanikl.

próbowałem przeinstalować sterowniki a nawet system :stuck_out_tongue: ale nic nie pomaga - komputer wykrywa urządzenie i według niego działa poprawnie ale nic nie gra (w winampie kawalki się nie odpalaja nawet )

Jest szansa na naprawe czy trzeba nową karte ???

z góry dzięki :slight_smile:

prawdopodobnie spaliło ci się wejście w karcie dziękowej

jeżeli znasz elektronika to być może będzie ci mógł wymienić to

Jak już to wyjście głośnikowe.

Nie musi tak być :!: To może byc coś nie tak ze słuchawkami. Zależy czy kolega gdy podłączy ponownie głośniki wszystko dziła. Chyba, że po wciśnięciu kabelka od słuchawek znikł nawet po ponownej zmianie na głośniki.

nie działa bez względu na to czy podłącze głośniki czy słuchawki :wink:

i na chwilke się przywiesza np. winamp kiedy odpalam jakiś kawałek

To wtedy zdecydowanie to, o czym wspominał Misiek17

Wszyscy wypowiadajacy sie powyzej maja racje.

Spaliles wyjscie karty dzwiekowej.

Jakis rok temu doklasnie to samo dzialo sie u mojego kolegi, kupil nowa karte za 30 zl i dziala.

Teoretycznie tylko urzadzenia na USB mozna podlaczac, gdy komputer jest wlaczony, zatem nie ma mowy o jakiejkolwiek reklamacji.

Poprostu miales pecha.

Co do spalenia macie racje choć sam maniacko podłączam użądzenia tak jak kolega:)

Zalezy czy w sklepie za ladą masz studenciaka czy specjaliste, zawsze warto póbować reklamacji a nóż sie uda, choć jesli to mała firma i za ladą właściciel nie masz szans, za to gdy przed tobą stoi pracujacy od miesiąca student, oj wiele można zrobić!

Kolejny - do czego Ty właściwie namawiasz :smiley:

Nie nazwę tego po imieniu :evil: