Dobre słuchawki do 100 zł

(Krzychuu) #1

Czy do 100 zł dostanę jakieś dobre słuchawki? Chodzi mi o to, aby dobrze słysześć przeciwinika w CS. I jeszcze dwa pytanka dotyczące słuchawek:

:arrow: Lepsze są z mikrfonem czy bez?

:arrow: Czy są jakieś podpinane do USB?

(Debo75) #2

W tej dziedzinie mamy duży wybór. Są słuchawki dobre i tanie i dobre i drogie czyli firmowe... Ja osobiście mam takie Creativa : http://macbit.com.pl/component/page,sho ... Itemid,33/ Jakość dźwięku jest bardzo dobra, mikrofon czysto przenosi dźwięk. Uważam, iż są one z tej wyższej półki jeżeli chodzi o słuchawki tego typu ale są też i droższe. Jeśli nie jesteś jakimś melomanem który ma słuch wychwytujący najmniejszą wade dźwięku to słuchawki w cenach 40-80zł będą idealne. Jeśli chodzi o gry wydaje mi sie że obojętnie jakie byle by zasłaniały całe uszy będą dobre pozdrawiam i polecam te które wstawiłem w linku powyżej :slight_smile:

(Krzychuu) #3

debo75 no nawet te mi się spodobały, ale poczekam na inne propozycje.

(Debo75) #4

Acha jeżeli chodzi o mikrofon to jest on przydatnym dodatkiem do słuchawek. Mikrofon nie wpływa na jakość dźwięku :slight_smile:

Są słuchawki na USB ale są one dużo droższe i wydaje mi sie że jest to strata kasy ponieważ jak już mówiłem dobre słuchawki to takie z gąbkami, które zakrywają całe uszy i tłumią dźwięki z zewnątrz W tym przypadku w zupełności wystarczają ze zwykłą wtyczką mały jack.

(Krzychuu) #5

O ile? I czy ten model jest dostępny na USB?

(Debo75) #6

No może przesadziłem że dużo droższe ale niewiele są zależy też jakiej firmy :slight_smile: Np takie są na USB w przystępnej http://www.pixmania.com/pl/pl/78031/art ... heads.html tylko że one są nieznanej firmy i w miarę przystępnej cenie. Ja osobiście wole rzeczy znanej firmy, gdyż wiem że są zrobione z dobrej jakości materiałów i działają tak jak pisze producent.

Złączono Posta : 04.06.2007 (Pon) 23:19

Czy ten model jest dostępny na USB tego nie wiem. Na pewno jest jakiś inny bardzo podobny pod USB Creative to przecież firma robiąca produkty komputerowe. Poszukaj w Google, czy na Allegro. pod hasłem słuchawki USB ... Na pewno znajdziesz takie które będą Ci odpowiadały :slight_smile: