Dobre słuchawki komputerowe do 60 zł


(Parridos) #1

Witam,

chciałbym się was doardzić na temat dobrych, wytrzymałych słuchawek do kompuera. Nie chodzi mi o takie słuchawki na 3 miasiące i kolejne bo już tak miałem. Mój ostatni zakup to Media-Tech - sa w dużej częście skonstruowane z metalu czy czyms podobnym.

W każdym bądź razie zależy mi na dobry jakościowo, wytrzymałych i dających dobry efekt, słuchawkach komputerowych do 60 zł.

Jak możecie to wklejajcie linki ze sklepów internetowych czy allegro.pl.

Pozdrawiam,


(Parridos) #2

http://www.allegro.pl/item301092544_eks ... oclaw.html

to właśnie moje aktualne słuchawki, nie chcialbym drugi raz ich kupować gdyż bardzo naciskają na uczy i po kilku godzinach w tych słuchawkach - bolące uszy to mało powiedziane.


(neo10) #3

Do 60zł to może takie:

http://www.allegro.pl/item297361473_phi ... nowe_.html

chyba że chodzi ci o jakieś z mikrofonem?


(Blazejwitowski) #4

te od neo10 moge spokojnie polecić. są super


(Parridos) #5

a co to jest neo10??


(Pawel1234) #6

witam Neo10 to nazwa użydkownika.Ja polecam TRACERA-http://www.allegro.pl/item298583127_oszalalem_sluchawki_extrabass_tracer_750_mv_.html

Sam takie mam ,jak słucham muzy to noe można wytrzymac tak dają na maxa.PARRIDOS jak lubisz bassy to te słuchawki są dla ciebie.

Pozdrawiam Paweł2468


(Parridos) #7

właśnie te słuchawki już miałem basy co prawda mają świetne ale nie są wytrzymałe. miałem dwa razy ten model i nigdy nie mialem dłuzej niż 2 misiace. zawsze coś sie działo jak nie mikrofon wysiadł to coś innego.

Mi chodzi w pewnym sęsie o sluchawki conajmniej na 6 miesiecy. Uzywam słuchawek codziennie nie tak jak mój kuzyn tylko wtedy gdy rozmawia czy coś. U mnie są używane codziennie. Wiec coś wstylu tych co mam teraz. Wyżej jest link.