Dobre urządzenie wielofunkcyjne do 400 zł

(FranTic_69) #1

Witam,

Zamierzam dokonać zakupu urządzenia wielofunkcyjnego w cenie do maks. 400 zł i kompletnie nie wiem, co wybrać.

Nie mam również pojęcia, czy lepiej brać urządzenie laserowe, czy atramentowe. ;/ Niestety, jestem w tym temacie kompletnie zielony.

Sprzęt ma służyć do zadań typowo domowych - ot, czasem wydrukować coś do szkoły, czasem coś dla rodziny... i to w zasadzie wszystko.

Ważne, by sprzęt był możliwie tani w eksploatacji, a przy tym oferował znośną jakość wydruku. No i jeszcze, żeby bezproblemowo hulał pod Win7 64bit.

Jesteście mi w stanie doradzić coś ciekawego?

Pozdrawiam. :slight_smile:

(dymsza4) #2

Polecam tą drukarkę sprzedałem już ich trochę do domu jest idealna i tusze są tanie średnio podróby po 15 zł sztuka .http://allegro.pl/brother-dcp-j315w-3w- ... 59127.html

Pozdrawiam :smiley:

(FranTic_69) #3

Oki, dziękuję. :slight_smile:

Pozdrawiam.

(Markbiel) #4

Proponuję Brother DCP-585 CW - cena nieznacznie może przekroczyć 400zł ale ma usb, wifi i ethernet, do tego niedrogie tusze a podróbki taniocha. Mój HP Photosmart stoi od ok 2 lat bezużyteczny a ja śmigam na DCP Brother. Na Allegro w Unink lub Kingman (to ten sam sprzedawca) za 10 szt wkładów zapłacisz ok 38 zł. (4 duże Czarno-białe i 6 kolorowych po 2 z każdego koloru) Skaner nadaje się raczej do zastosowań domowych. Ja jestem zadowolony.Pozdrawiam

(Devil Inside 1990) #5

A ja znów nie polecam HP, ze względu na drogie tusze.

Samsung SCX-3200. Tanie i bardzo wydajne.

Ewentualnie do większych przebiegów