Dobre wyszukiwarki typu www.youtube.com


(Enna) #1

Temat mówi sam za siebie. Poszukuję sprawdzonych wyszukiwarek typu http://www.youtube.com znane mi są oczywiście te popularne jak google czy altavista (itp.) zalezy mi jednak głównie na filmikach. A możliwość nie tylko odtwarzania, ale i ściągania video to szczyt marzeń:wink:

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Ena


(Myszonus) #2

http://www.video.google.com :slight_smile:

Pobieranie klipów multimedialnych ze stron Youtube, Google :slight_smile:


(Enna) #3

Znane mi są, ale dzięki za fatygę:slight_smile: Powinnam chyba dodać, że istotne są dla mnie odcinki serialu :slight_smile: Coponiektórzy umieszczają je na internecie a owe wyszukiwarki je znajdują:slight_smile:


(Myszonus) #4

a jakie ?? :slight_smile:


(Enna) #5

Anime z 1992 r. Sailor Moon. 4 serie, łącznie 200 odcinków, o ile ktoś się w obliczeniach nie pomylił:slight_smile: Mam niezłe wymagania, co?:slight_smile:


(squeet) #6

Ściągać? Po co, skoro można kupić. A skoro można kupić, to ściąganie tego nie jest za bardzo legalne. Poszukaj na allegro, tam są. Na przykład:

:arrow: http://allegro.pl/item113097733_anime_d ... ia_tv.html

:wink:


(Enna) #7

http://www.youtube.com -> Sailor Moon episode x

Na tyle znam angielski, zę lektor czy napisy mi wystarczają:slight_smile: Że można kupić - nie wiedziałam. A z tego co widzę, to, co mogę kupić moge obejrzeć właśnie na wyszukiwarce youtube z wyjątkiem jednego odcinka:) Nie za bardzo?:slight_smile: Są rzeczy legalne lub nie:) Jak mówiłam - o owej ofercie nie wiedziałam:) Nie rezygnuję z poszukiwań dobrej wyszukiwarki. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje stron, które mogłyby mi pomóc:)?