Dobrej drukarki!


(Songoku Ssj4) #1

Witam! Chciałem się zapytać o drukarki, ponieważ za bardzo nie orientuje się na temat tych maszynek i nie wiem jaka wybrać a mam właśnie zamiar kupić coś ciekawego!

Żeby była dobra jakość obrazów wydrukowanych, zależy mi na obrazach kolorowych!

Natknąłem się na drukarki laserowe o których nie mam zielonego pojęcia na jakiej zasadzie działają? Czy lepszą jakość oferują w zdjęciach kolorowych lub czarnobiałych?

Jeśli chodzi o tą drukarkę to nie wiem nawet w jakiej cenie szukać dlatego was proszę o pomoc w znalezieniu czegoś dla mnie! Będę wdzięczny za pomoc! Z góry dziękuje!


(fiesta) #2

Dziwne pytanie, oczywiście że lepszą, tylko za odpowiednią cenę, koszt zakupu takiego urządzenia to wypadetek rzędu ponad tysiąca złotych.

Złączono Posta : 12.02.2007 (Pon) 22:32


(Songoku Ssj4) #3

Mogli byscie pomóc mis zukać jakiejs drukarki dobrej w dobrej cenie?


(Biolmol) #4

Jeżeli masz zamiar duzo dukować w kolorze to wybierz drukarkę termosublimacyjną (atramentową) Canona. Mają osobno kolory, i dość tanie. Jeżeli potrzebujesz do kilku wydruków lo polecam lexmarka x7350 lub kompatybilne. Ważne żeby miały kadridge o symbolu 32 i 34 dodatkowo możesz dokupić kadridke 31 foto. Jestem fanem tej serii. najpierw miałem z815 potem x7350, a teraz siostrze kupiłem X5470. np: ta http://sklep.vobis.pl/oferta/drukarki/w ... x5470.aspx

Zaletą jest iż w środku kadridge jest gąbka i do niej dolewa się atramentu. nie trzeba potem kombinować z ustawianiem ciśnienia itp. a zamiennik jest znacznie tańszy jak oryginał


(Asterisk) #5

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.