Dobreprogramy.pl i Adware

Jedno z forum:

3 polubienia

Cóż, powinni wywalić całkiem tego asystenta pobierania i skrypty malware od WP.

2 polubienia

HDA

UAD

dodać do zakładek, a nie spamować starymi sterownikami.

Do guru DP. Czy wy kiedyś zrezygnujecie z tego asystenta pobierania dla wszystkich odwiedzających DP i chcących pobrać jakiś program?

@tomekb @Docent

1 polubienie

I nic z tym nadal nie robią. A gdyby tak zgłosić sprawę do UOKiK ?

Ale co UOKiK do tego ma? :joy:

2 polubienia

Zgłaszaj do WP, tam będziesz bawić się z UOKiK. Chociaż nie licz na odpowiedź od WP.

@tomekb, @Docent, @lisek kiedy wywalicie całego tego asystenta dla wszystkich? Po co te adware na DP?

Trzeba też zapytać, po co te obciążenie CPU na głównej DP.
Skrypty cała masa na głównej.

Wg. redakcji od lat nie ma problemu, nie ma skryptów. U mnie to jedyna strona i internecie, gdzie wentylator procesora dostaje obrotów.

Cóż takie skrypty od WP. Ale co tam. Guru DP tylko mówi bezpieczeństwo użytkowników ważne… A nic nie robi, aby z głównej usunąć w całości tego asystenta, żeby powiedzieć stop do WP i oczyścić główną i forum ze szkodliwych skryptów od WP. A potem się dziwią dlaczego to użytkownicy używają Ublock Origin/Adguard i z włączonymi filtrami no coin i tymi co blokują malware. Ale cóż…

U mnie wszystko na FF ok. Na głównej stronie DP użycie procesora 4% użycie GPU 5%

Ja odkąd wiem, że DP sa z WP to myślałem, ze oni całkiem są Adware. :stuck_out_tongue: Dlatego zawsze zastanawiam się co mnie tu ciągnie i to jest uzalezniające, że zero racjonalnej odpowiedzi. Ot siła perswazji WP :stuck_out_tongue:

Mówię o stronie głównej, forum pomijam bo po za paroma heretykami na forum jest spoko :slight_smile: