DobreProgramy.pl szaleje,Czy tylko u mnie?

zapomniałem dodać u mnie też Netia

Już zaczyna być chyba wszystko OK bo mi juz nie wyskakuje to okno.

scorpion1948 ,

Nie wiesz, gdzie założyć temat z problemem tyczącym vortalu ? :?

Monit o hasło i niedoładowywanie niektórych plików są wynikiem przejściowych problemów technicznych, za które przepraszamy :frowning: Pracujemy tak szybko, jak to tylko możliwe by przywrócić poprawne funkcjonowanie serwisu.

U mnie już śmiga.

Dobra robota za szybkie przyprowadzenie równowagi =D>

No teraz vortal działa jak natura chciała, a na serio to już się ustabilizowało

No jak zwykle admin przysnął,nic dodać nic ująć.Czeski film nikt nic nie wie.Ja zrobiłem restart systemu i jest ok,na jak długo to się zobaczy.

Witam w klubie :slight_smile: Też myślałem że coś się przyplątało i założyłem wątek w dziale Bezpieczeństwo :slight_smile:

U mnie też sie posypało ale cofnołem system o 2 dni w przywracaniu ustawień i działa dobrze ciekawe jak długo :smiley:

Tylko nie wiem, czemu Wy robiliście akcje naprawczą na swoim kompie jak to były problemy z serwerami…

O Boże #-o #-o

O Boże #-o #-o

zaradczo, to byś założył konto użytkownika…

Człowieku nieupilnujesz oni czasami więcej wiedzą niż człowiek sie spodziewa jak masz to zobaczysz hehe

Widziałem, że pojawiły się głosy jakoby to nasza niedawno postawiona Vyatta się posypała - nic z tych rzeczy :wink: Chodziło o problem z replikacją plików serwisu (forum działało cały czas ok) pomiędzy naszymi serwerami, które stoją oczywiście na IIS, czyli Windows Server. Replikacja kilkunastu tysięcy plików pomiędzy kilkoma serwerami niestety ma to do siebie, że trwa - po przywróceniu prawidłowych ustawień pozostaje czekać i to czasem nawet kilkanaście, kilkadziesiąt minut aż wszędzie “zaskoczy”.

Jeszcze raz przepraszam za problemy, od ok. godziny powinno już być wszystko w normie.

owoc zakazany bardziej kusi :wink: takie metody wychowawcze nie są odpowiednie :stuck_out_tongue:

Racja, gdyby sypnął się router to i by forum nie śmigało.

No, ale bardzo dobrze że już wszystko działa jak należy :wink:

a u mnie na chrome normalnie chodzilo kiedy ff wariowal

Znaczy zaczynają się testy nowego silnika :stuck_out_tongue: