Dobreprogramy.pl

z ciekawości mam pytanie jak dodać do swojego użytkownika jakieś obrazki itp. ??

klikasz na swój profil. Na dole masz: -

Wyślij Emblemat z twojego komputera lub

Wyślij Emblemat z adresu

max 100x100 i 10k

a jak ustawić na 100x100 ??

musisz mieć odpowiedni program graficzny acdsee 7.0(płatny) lub xnview (bezpłatny). :smiley:

ewentualnie paint :slight_smile:

ja jednak polcam Ci do przegladania zdjec (grafiki) oraz prostej obróbki pakiet: ACDSee Power Pack 7.0

nie polecam ci żadnego z tych 2 programów bo acdsee chodzi jak żółw a xnview jest strasznie głupi

Jak już coś to zainstaluj IrfanView

tu masz linka

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=667&t=5

A tu masz opis programu z serwisu dobreprogramy.pl

Najnowsza wersja szybkiej i cieszącej się bardzo dużą popularnością przeglądarki graficznej o bardzo rozbudowanych możliwościach. IrfanView odtwarza zarówno pliki graficzne jak i multimedialne oraz płyty Video CD. Umożliwia także, między innymi, katalogowanie plików, obróbkę i konwersję plików (również automatyczną), współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych, przygotowywanie wygaszaczy oraz wzbogacanie o opcjonalne moduły (plug-in’y) np. do odtwarzania plików muzycznych .mp3. Głównę siłę programu stanowią właśnie wspomniane plug-in’y - dzięki możliwości programu mogą być bardzo rozbudowane.

Pozdro !

Możesz znaleść gotowy avatar o wielkości 100x100 pikseli.

Linki do stron z avatarami znajdziesz np. w tym temacie ( więcej jak wpiszesz w forumową szukajkę słowo avatar ):

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=avatary

Pamiętaj, żeby najpierw ściągnąć obrazek na swój dysk, ponieważ na tym forum da się wstawić avatar tylko z dysku.

Nieprawda :stuck_out_tongue:

Można także z adresu :lol:

przyklad6rm.jpg

próbowaleś ? :lol:

Od kiedy pamiętam to były z tym zonki. No chyba że tego buga zlikwidowano :lol:

Nie, i żeczywiście nie działa :oops:

Myślałem, że jak taka opcja istnieje to jest sprawna :?

Dlaczego nikt nie poprawi tego buga :?

Nie musisz tak jak ci każa ściągać gotowych avatarór

Robisz tak

Instalujesz ten program irfanView do którego ci dałem wcześniej linka

Od tej pory pliki graficzne są powiązane z tą przeglądarką i

teraz wchodzisz na dysk i uruchamiasz ten obrazek lub zdjęcie z którego chcesz zrobić avatar i w programie dajesz Image i dajesz Resize/Resample

i tam wpisujesz 100 na 100 tylko musisz odznaczyć opcje preserved aspect ratio i dajesz Ok i na stępnie dajesz File i Save as i zapisujesz go na dsku i masz gotowy Avatar :stuck_out_tongue:

Pozdro !

Z adresu nie można.

Nie uda sie. :wink:

Złączono Posta : 16 Lipiec 2005, 22:19:44

Jest specjalnie zablokowana. :wink: