Dobreprogramy z wirusami?


(Sandra1612) #1

Witam ! Mam taki problem. Mianowicie gdy pobieram cokolwiek z http://www.dobreprogramy.pl mój avast wykrywa podejrzany plik i zarządza kwarantanne. Natychmiast anuluje instalację i usuwam plik. W rezultacie nie mogę z tej stronki ściągać nic. Czy to wszystko ma virusy czy avast jest po prostu przewrażliwiony ? :frowning:


(falcon89) #2

Nie używaj zasyfionego asystenta, z prawej strony masz Linki bezpośrednie (szary przycisk).

-- Dodane 27.10.2013 (N) 0:55 --

Nie, to ktoś inny jest niewrażliwy na opinie innych ludzi.


(Bogdan_G) #3

Na DP, to Odkurzacz nie ma nawet linku bezpośredniego, a powinien być, bo i portable tego programu jest ogólnie dostępny. Powinien być link bezpośredni, choćby - przejdź do strony producenta, jak przy Ccleanerze, który tak samo jest na 32/64 bit, jak Odkurzacz i ma linki bezpośrednie. Najgorzej, gdy nie ma wyboru.


(bart86) #4

są linki bezpośrednie w odkurzaczu też jak pisze 32/64 bit to jest to program w wersji 32-bitowej bo wydawca nie dostarczył 64-bitowej i takiej nie ma

napis 32/64 bit oznacza że program zadziała na windowsie 32 oraz 64 bit


(Bogdan_G) #5

Odwracanie tematu w sprawie, jest w porządku, - prawie. Reszta, to milczenie, albo nie, gdy za dużo obiekcji.

? http://prntscr.com/200bgc

Ccleaner ma tak samo, a linki są: http://prntscr.com/200b88

Używam ww programy na laptopie x64 i na pc x32. W temacie nie rozwiązujemy problemów z zastosowaniem dla konkretnego rozszerzenia architektury procesora, tylko psioczymy na agenta pobierania. Trzeba ludzkość ostrzegać.

Człowiek jest oszukiwany, dla "jego dobra" i jeszcze musi się tłumaczyć. Agent pobierania oferuje szkodliwe oprogramowanie. Najbardziej martwią specjaliści od sofistyki. Wmawiają, że była nawet "szeroka" dyskusja, nad zastosowaniem agenta pobierania, ale... po faktach. To szerokie tajemnicze gremium dyskusyjne (decyzyjne) powołuje się na nieszkodliwość wirusów itp. Policzyć, ile było tej dyskusji po wprowadzeniu kontrowersyjnego menadżera pobierania, aż do dziś, licząc od "Asystent pobierania zrobi wszystko, oprócz kawy" - 557 postów. Tu na forum było w tematach, drugie tyle. W necie plotło się o asystencie Dobrychprogramów. Pod każdym z programów DP z asystentem, są wpisy tych, co się nacięli. Ile to tysięcy wpisów?

No i asystent zrobi wszystko. Ale to wstyd, że tak molestuje. Przychodzą też tacy, co prawią kazania, że to dobre, bo inni tak robią.