Dobry Antywirus Internet Security 2011

Witam,

Poszukuję dobrego pakietu antywirusowego.

Moje potrzeby to:

  • lekki

  • nie spowalnia pracy komputerze przy starcie

  • nie za dużo kombinuje w trakcie pracy na komputerze

  • ochroni mnie podczas obsługi konta bankowego (przed wyłudzeniem danych).

  • ochroni mnie przed najnowszymi wirusami

Licencja na 3 stanowiska. Może być płatny :slight_smile:

Cena nie gra roli…

Pozdrawiam

ja bym polecił kaspersky internet security 2011 :slight_smile:

Z mojej strony mogę polecić Avast Internet Security. Jest naprawdę lekki dla komputera. Przy domyślnych ustawieniach (które absolutnie wystarczają) nie będą Ci wyskakiwać żadne komunikaty, no chyba, że znajdzie wirusa.

Poza tym każdy Internet Security ochroni Cię przed najnowszymi wirusami, wystarczy ciągła aktualizacja bazy wirusów. Również każdy Internet Security da Ci wystarczającą ochronę przy transakcjach bankowych. Oczywiście wybierając Avasta lub Kasperskiego będziesz miał pewność, że ta ochrona jest na wyższym poziomie.

Ja także polecam KIS 2011. Firma mówi sama za siebie, bardzo dobra wykrywalność.

wszystko zależy od konfiguracji komputera i jaki poziom ochrony ustawisz.

nie zauważyłem tego

jedyne co może ‘kombinować’ to pobierać aktualizacje albo wykonywać skanowanie zlecone w harmonogramie

posiada moduł anti-phishing

no raczej :slight_smile:

http://www.ram.net.pl/product_info.php? … s_id=77029 - bardzo dobra cena w godnym zaufania sklepie

Z tego co opisujesz to jedynie Norton Internet Security 2011 pasuje :slight_smile:

Dodatkowo nie masz problemu przy aktualizacjach - z tego co wiem w kisie co nowsza wersja to musisz ręcznie przeinstalowywać :slight_smile:

To Kaspersky odpada. Bierz ESET Smart Security, w TVN m.in. mają go na komputerach.

http://www.dobreprogramy.pl/ESET-Smart- … 12888.html

Ram-Net? To przepłaciliście :wink:

Nikt nie wspomniał o wirtualnej klawiaturze w KISie, co przy korzystaniu z jakichkolwiek haseł idealnie zabezpiecza przed ich wykradnięciem :slight_smile:


Sprzedałbym taniej :smiley:

Najtaniej było na Ram-Net ;]

Najlepszym wyborem będzię według mnie Eset Smart Security. Pracowałem z nim 3-4 dni i byłem bardzo zadowolony. Jeżeli ci bardzo zależy na kompleksowej ochronie w 1 programi to bierz śmiało. Jest lekki z bardzo dobrą skutecznością. NIS jest również dobry, instalujesz o zapominasz. ( ja wolę jednak klikać żeby wiedzieć co się dzieje). Jeżeli jednak chciałbyć darmowe rozwiązanie to polecam CISa. Jest dość ociężały ale dobry. Skoro zależy ci na dodatkowym zabezpieczeniu przed kradzieżą haseł to gorąco polecam Zemana Antilogger, chyba że wolisz darmowe rozwiązanie to SpyShelter Personal. :wink:

BoN!3k , wybrałem KIS-a myślę, że będę zadowolony… najwyżej po roku zmienie… A jak to jest ? Jak wyjdzie wersja 2012 to klucz z 2011 będzie działał ?

Będzie spokojnie działał. Jedynie co będziesz musiał zrobić to pobrać najnowszą wersję ze strony Kasperskich i zainstalować :slight_smile:

…tylko pamiętaj aby wcześniej odinstalować wersję 2011.

Avast! 6.0 Internet Security lub Norton Internet Security 2011.

User_Profile , już wybrałem Kasperskiego.

heh a szkoda bo na zbyciu miałem AISa ;). Kasper może ci troszkę mulić ( zależy od komputera). W razie czego mogę się zamienić ;]

Jestem baaaardzo zadowolony z Kaspra :slight_smile:

podobno ostatnio mniej obciąża komputer co mu się chwali. :wink: Ja jednak póki co używam ESET SS i również jesem zadowolony. Brakuje mu tylko hipsa i piaskonicy ;p

:smiley: Nie no… ładny, przejrzysty interfejs i ogólnie fajnie :slight_smile: