Dobry, darmowy program do przywrócenia plików

EasyUS Data Recovery Wizard był dobry, ale moze przywrócić tylko 1 GB za darmo, trochę mało. Potrzebuję programu który wyszuka mi  określony folder z plikami (bo dużo miałem plików a zależy mi tylko na tamtych) na danym dysku. Ogółem zainstalowałem również Windows na drugim dysku E (nie ważne po co), czy istnieje możliwośc (formatowalem go jeszcze przy instalacji) przywrócenia plików i stamtąd? 

 

Pozdrawiam

Recuva

Istnieje możliwość przywrócenia tylko tych plików, które nie zostały nadpisane podczas instalacji i pracy nowego systemu.

Samo formatowanie dysku nie wpływa na możliwość odzyskania plików

 

Recuvy próbowałem, wykrywa mi każdy plik który był tam (filmowy), a Ja chce konkretnego folderu, tak jak wykrywa EasyUS Data Recovery Wizard.

 

Przecież Recuva ma opcje wyszukiwania tylko w wybranych katalogach (nawet tych, które zostały już usunięte - jeśli znasz ścieżkę).

Ostatnio musiałem odzyskać dane, próbowałem wielu, zarówno darmowych jak i trial… najskutecznijszy okazał się program : DiskGenius, dołączony do Hiren’s BootCD 15.2… potestować można :wink:

 

Widac nie mogłem sie połapać… 

 

 

 

Jutro (a raczej za dziś za jakies 10h) spróbuje, dziekuje.

 

Uruchamiasz Recuve, pojawia się kreator -> Dalej -> Dalej -> W podanej lokalizacji -> Start.

Za free jest jeszcze

DiskDigger

Pandora Recovery

PhotoRec

DMDE