Dobry i tani hosting PHP

Cal to najwięksi spamerzy i jak dla mnie gadanie o nielimitowanym transferze to jedna wielka ściema. Co komu brak limitu transferu, skoro można mieć zablokowany serwer przy dużym ruchu z dziesiątek innych względów?

Ale czego aktualizacje za darmo? A obsługę PHP to masz na każdym płatnym koncie. Spotykacie jakieś bez tej obsługi?

Z Kei.pl i Hekko.pl korzystałem, więc mogę się zgodzić. Do listy dorzuciłbym Atthost.pl

Nie miałem tam nigdy niczego więc nie oceniam. Pokaż swój serwis to zerkniemy jak to śmiga.

Jeśli chodzi o PHP to najlepszym wyborem będzie http://linuxpl.com

Posiadają zmianę wersji PHP z poziomu panelu admina, można dowolnie sobie wybierać wersje PHP od 5.2 do aż najnowszego PHP 7.0 . Dodatkowo można modyfikować najpopularniejsze parametry w konfiguracji php.ini , przez co ten hosting staje się bardzo dobrym narzędziem dla programistów.

Oczywiście na stabilność i ceny też nie można narzekać.

Dowiedz się jak jest z Hekko. Nie musiałem nigdy przełączać wersji php, ale pewnie coś takiego mają. Warto zapytać, bo jednak w tej samej cenie będziesz miał lepsze parametry niż na linux.

Ale już dałem konkretne przykłady serwera, który powinien działać jak należy. Niech gość sobie najpierw na nim odpali test, a dopiero na tej podstawie zdecyduje, czy to jest odpowiednia usługa właśnie dla niego, ale zakładam, że problemy się nie pojawią. Sam support jest u nich wybitnie dobry.

Na jakim koncie to trzymasz? Za ile gotówki?

Weź sobie Webd.
Ma wygodny cPanel do zarządzania i niezłą pomoc techniczną.

Co oznacza niezła pomoc techniczna?
Akurat ja wolę zdecydowanie DA. Co twoim zdanim przemawia za cpanel?

Wymień kilka hostingów z jakich korzystałeś.
Żeby oceniać jakiś hosting jako jeden z najlepszych, musiałeś kilka ofert testować.
Wskaż je proszę.

Śmierdzi to na odległość :wink:
10 zł brutto? W jaki sposób można zapewnić klientom support biorąc 10 zł za konto? Jeszcze brutto?
Ciekaw jestem wypowiedzi userów. Ktoś ma tam konto?

Mają ciekawe forum pomocy, wszystkie ważniejsze wątki są opisane, a na pomoc i odpowiedź w ciągu dnia to nawet 15 minut, gorzej w godzinach nocnych, wtedy nawet 8h czeka się.

Hmm… ale czy to coś wielkiego? Chyba każdy szanujący się hosting daje gratisy klientom, którzy od razu opłacą konto na cały rok. Wiem, że w hekko dają i domeny, i SSL. Tylko dawno nie brałem nowego konta, więc nie wiem jak to dokładnie aktualnie wygląda.

Flagujcie Mirki… więcej tłumaczyć nie trzeba :laughing:

Co flagować? Jakieś konkretne hostingi? Jak temat nie zamknięty, to nie skisły. Akurat tego bym nie chciał flagować. Ale poleciało… do koziej…

Hostinguj, jednostrzałowiec świeżo po rejestracji i post z 2 linkami (nawet anchora zrobił). :wink:
Swoją drogą hostinguj ma fajne, tanie mini-pakiety hostingowe na start… ale tu była reklama nvm.

1 polubienie

Ja jak nie nadążam, to zmyślam, a to byłeś pierwszy ;D
A Tu za reklamy - powinno być 3 dni szorowania kibla…

Ponieważ nikt nie jest nieomylny to nie hostingi, ale posty - takie, które w pewnym sensie aż krzyczą, że są ustawkami i próbują z różnych portali / for robić swoje słupy ogłoszeniowe. Na przykład:

  • Oczy łzawiom podczas grania w gry. Pomorze ktoź?!!!
  • Znam fajne skuteczne krople, kupiłem je tutaj http://127.0.0.1. Jestem zadowolony.

No ja nie polecam tych ze świetlikiem i jakimś dodatkowym badziewiem (zielona herbata, oczar, rumianek).

Niby dobre było do stóp a w oczy piekło…