Dobry Komputer a mało FPS

Witam zaczne od przedstawienia mojego sprzętu

Intel Celeron 3,50GhZ

Ram 2,5GB ( ddr2 )

HDD 250 GB (Świeżo po formacie)

Grafika Radeon X1300/X1550 Series 1151mb

System Windows 7 Ulimate x32

Otóż chodzi oto że w grze cs gdzie FPS powinienem mieć 100 często spada mi fps do 40 i tak się utrzymuje … mam wyłączone wszytskie aplikacji i antywiruja i dalej tak jest… Co mogę zrobić ?

Komendy do cs na powiększenie fps nie pomagają… :?

Spróbuj w ustawieniach karty graficznej wyłączyć synchronizacje pionową, ale twój komputer rewelacją nie jest, strasznie słaba karta graficzna a ten procesor to chyba ma tylko jeden rdzeń więc na fajerwerki nie licz.

Procesor jest 2 rdzeniowy…

Co za tytuł.

Twój komputer jest poniżej średniej.

Pokrutce.

Procesor porażka Celeron kastrat (GHz nie mają tu znaczenia zresztą jak zawsze)

Ram raczej mało poniżej średniej

Dysk hmm to zależy ile kto potrzebuje ale ty masz rzeczywiście mało

Grafika no tu to już jest staroć

Jedyne co masz nowe to system WIndows :smiley:

Wspułczuje.

Gray mają prawo się ciąć.

Witam

To prawda, że rewelacja, Twój sprzęt, to nie jest. Ale FPS-y dużo zależą, przede wszytskim również, od szybkości Twojego łącza. Mam taką radę (chociaż nie gram w CS - znam “szamanów, życie by za to oddało”) są pewne ustawienia konfiguralne w wierszu poleceń gry. Więc spróbuj. Często takie pomoce znajdziesz youtobe. Pozdro :slight_smile:

  1. Aktualizacja sterowników karty grafiki

  2. Aktualizacja DirectX

  3. fps_max “101”

Musi być w “”

  1. Synchronizacja pionowa OFF

  2. W sterownikach ustaw aby Antyaliasing i Filtrowanie anizotropowe były nadawane przez aplikację.

Procesor według mnie nie najgorszy…

Ram… 2,5 … Wiem że no nie za dużo ale poco mi 4 GB Skoro nie gram w żadne Gry typu Fifa 2011 bo to /cenzura/.

Dysk - 250GB - Mi wystarczy 110… Nie rozumiem poco ludzie wydają kase i kubują np 1TB a 20GB zajęte…pff…

Karta - Już wymieniona…

Główna przyczyna - ( Konserwacja systemu (Defrag,skoanowanie,adware itp) i FPS mam 110…

:expressionless:

Jak na CS’a jest to bardzo dobry komputer. Może nowsze gry miały by prawo się ciąć ale chyba nie CS. I nawet fakt że to celeron nie powinien mieć znaczenia przy tak mało wymagającej grze.