Dobry Laptop w cenie do 500 funtów

Witam wszystkich! Mieszkam w UK i własnie rozglądam sie za kupnem laptopa. Ma on zastapic mojego PC w celach “codziennego użytku”- czyli internet, muzyka, czasem filmy, windows office, zdjecia itp. W gry gram bardzo żadko… Na laptopa poswiece do 500 funtów i firmy które mnie interesuja to Dell i Toshiba. Moje min. wymagania to 80 GB dysk twardy, 1024 MB RAM, ekran 15’, procesor najlepiej celeron oraz windows XP. Chcialbym zebyscie mi doradzili w kupnie tego sprzetu. Laptopów jest całe mnostwo w internecie i nie wiem co mam wybrac. Co myslicie o takim Dell’u Inspirion 6400- za niecałe 500 funtów: http://configure.euro.dell.com/dellstor … pnotebook3

Prosze o porade. Znacie moze jakies inne fajne oferty dostepne w UK?

Dzieki wielkie z góry:wink:

za taką cenę na pewno sie opłaca :slight_smile:

ale czy wystarczy on jesli chodzi o moje wymagania?

na pewno wystarczy :wink:

jednak musisz sie liczyć z tym, że filmów HD wysokiej rozdzielczości prawdopodobnie nie odtworzysz płynnie, nie z tym układem graficznym…

Ja proponuje jakiś laptop z serii HP Compaq nx7400 :wink:

Jakob92 ale:

:lol: :smiley:

PS. Jakob92 Ja ten sam rocznik co Ty :lol:, nawet to samo województwo.

Powodzenia Ci życze z tym prockiem :lol:

Hej

Niedawno wlasnie kupowalem laptopa i mysle,ze ten Dell jest relatywnie drogi.

Polecam Ci sklep ebuyer.com - to chyba najtanszy sklep w UK,korzystalem z niego juz dziesiatki razy (w tej chwili czekam wlasnie na dostawe )i zawsze wszystko bylo ok.Sprawdz jeszcze oferte ze scan.co.uk - moim zdaniem to najlepszy sklep internetowy - serwis jest naprawde dobry.

Nie zamykalbym sie w Dellu czy Toshibie.Wyzsze modele HP(lub Compaq) czy Lenovo tez sa niezle a czesto duzo tansze.

Pozdrawiam

Zdecydowalem sie na kupno Dell’a Inspirion 6400. Oto specyfikacja którą wybrałem:


BASE: Intel® Pentium® Dual-Core T2080 Processor (1.73GHz,533MHz,1MB L2 cache)

OPERATING SYSTEM: Genuine Windows® XP Media Center Edition 2005English

Display: 15.4" Wide Screen WXGA (1280 x 800)

MEMORY: 1024MB 533MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x512]

HARD DRIVE: 120GB (5400rpm) SATA Hard Drive

GRAPHICS CARD: Intel® Media Accelerator 950 Graphics Up to 256MB shared graphics memory

OPTICAL DRIVE: Fixed Internal 8X DVD+/-RW with Software

PRIMARY BATTERY: 9 cell Lithium-Ion Battery (85 Whr)

WIRELESS CONNECTIVITY: Dell™ Wireless 1390 802.11b/g Mini-PCI Card (for Dual-Core Processors)

BLUETOOTH: Dell™ Wireless 355 Bluetooth 2.0 Module (up to 3Mbps) with Enhanced Data Rate for XP

COLOR CHOICE: QuickSnap® LCD Back Cover - Natural Leather

Power Supply: 65W AC Adapter


Co o tym myslicie? Moze powinienem coś zmienic? Czy taki sprzęt służylby mi przez kilka lat? Koszt takiej konfiguracje to okolo 540 funtów… Prosze o Wasze opinie!

Chyba “rzadko” :stuck_out_tongue:

Przydałoby się chociaż GF7300

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 15:34

ten JEST LEPSZY

Sam mam tego Acera i powiem szczerze jest on bardzo dobry…

W gry gram prawie wszystkie nawet G3 ale na średnich…

Spieszylem sie wiec nie poprawiaj mnie, nie jestem dyslektykiem :smiley: Czytalem wiele recenzji na temat tego lapka i każdy wypowiadał sie pozytywnie na temat grafiki… Nie gram w gry, zadko ogladam filmy takze nie potrzebuje super grafiki :slight_smile: A poza tym, co powiesz o takiej konfiguracji?

O tej co podałeś :?:

Jeżeli tak jest to dobry komputer i jeżeli mówisz że nie grasz…

To w zupełności wystarczy…

Gram od czasu do czasu tylko i wylacznie w Fife07 ale nie powiesz mi chyba ze bedzie sie cieła na tym sprzęcie :smiley:

Karta trochę słaba ale na 1024 X 768 i średnie detale i sędziowie włączni :stuck_out_tongue:

To poleci bezproblemowo…

A czy ten procesor jest w dużym stopniu slabszy od Core2Duo (bo te sa o 200 funtów droższe)???

Do laptopa to dobry wybór wiadomo że C2D jest lepsze ale tobie wystarczy…

POCZYTAJ

A mam jeszcze pytanie dotyczące ekranu. Czy ten ekran ( 15.4" Wide Screen WXGA (1280 x 800)) jest “matowy”? Mam na mysli to czy jest on typu “szklanego”, ze odbija sie od niego światło i wystepują refleksje itp.?

onlybarca

Tego niestety nie wiem ale poczytaj o WXGA

heh, tak czy inaczej wielkie dzieki, pomogles mi w dużej mierze :wink:

onlybarca

Spoko…

Pozdrawiam…