Dobry program antyvirusowy

Moim zdaniem nie ma dobrego Antyvirusa nie wiem moze tak uważam bo nie znam sie za bardzo ale ja używam antyvirusa + jakiś czyściciel nie porzadanych gości w moim przypadku jest to Avast i Ad-Aware SE Personal jedni uważaja ze taki i taki jest ok a mi tam z tym co mam jest dobrze pozdrawiam

Nie ma bardzo dobrego AV - jest tylko taki , który na naszym PC się sprawdza.Przesiadłem się na PANDA 2007 PL + Firewall i jestem zadowolony ponieważ nie zamula (choć innym tak , szczególnie jak ma się poniżej 256 RAM) i dobrze wykrywa ustrojstwa.Polecam userom dobrych PCtów :slight_smile:

No cóż jeśli darmowy to potrzebne będą programy antyszpiegowskie,ponieważ żaden z darmowych nie chroni przed szpiegami.

Jak zawsze polecam Avasta, używam go już przeszło rok i sprawuje się doskonale :slight_smile:

Najlepszy według mnie jest Kaspersky,najlepszy na rynku,nie puszcza wirusów Polecam :wink:

Anty szpiegowskie: Ad-aware SE Personal

AOL jest najlepszy z darmówek - jeśli ktoś w ogóle bierze pod uwage wersje free.Działa na silniku Kaspra a więc jest conajmniej przyzwoity.

NOD32 najlepszy mam go przez ponad już 4 lata i nigdy mnie nie zawiód aktualizuje sie nawet kilka razy dziennie i nie obciąża swoją pracą kompa…większośc wielkich firm w polsce urzywa noda32 ponoc nawet w microsofcie mają NOD32 :smiley:

nie polecam Pandy to jeden wielki WIRUS :ninja:

Panda to dobry AV nie rozumiem dlaczego tak na nią psioczysz.Nie masz argumentów nawet…

Jak już jest o AVkach, to co z NODem 3?

Wiadomo coś?

Panda to dobra zabawka dla grzecznych dzieci.

Co Ty na to że po roku działania Pandy na komputerze klientki NOD 32 wykrył ponad 100 dosyć istotnych zagrożeń :o

Więc proszę nie opowiadaj bajek w stylu:

(Prawdziwa historia) A co ty na to kiedy zainstalowałem pande wykryła i wyleczyła 64 wiry kiedy nod wcześniej ich nie widział.Więc nie opowiadaj sam bajek.

Ja to na to, że jestem adminem małej sieci, około 20 komputerów, cała sieć łącznie z serwerem od 3 lat zabezpieczona jest NODem i zero problemów, wszystkie komputery działają bezawaryjnie pomimo że na końcówkach klienckich siedzą zupełni laicy nie wiedzący nic na temat bezpiecznego surfowania po sieci.

EOT.

Wierz w co chcesz , ja używałem noda i się na nim zawiodłem więc raczej logiczne , że nie będę go chwalił choć wcześniej wydawał się nawet dobry.Ja pande 2007 z firewallem używam od niedawna i wyłapuje dużo (nie powiem , że wszystko bo nie wiem czy czegoś nie przepuszcza)lecz skoro nie zbiera dobrych recenzji przesiądę się na KISa 6 , to dobre rozwiązanie ?

Jezu ile było już takich tematów na forum uzyj wyszukiwarki

A ty lepiej użyj mózgu zanim coś takiego napiszesz.Już wybrałem nowy AV - KIS 6.0 PL :smiley:

najlepszy program antywirusowy - mądra głowa :mrgreen: dla Ciebie dobrym rozwiązanie będzie Avast :wink: darmowy, zjada niewiele pamięci, i prosty w obsłudze :slight_smile: sam używam i jestem zadowolony :slight_smile:

Norton Internet Security 2007 8)